Wystawa LEGO powstanie w Porcie Łódź. Będzie największa w Polsce. Do przygotowania wystawy Lego zostanie użyte 1,5 miliona klocków rozmieszczonych na 750 m kw. Otwarcie wystawy 28 lutego.

Wystawa LEGO w Porcie Łódź będzie prezentowała postacie, miejsca, a także wydarzenia znane z bajek czy filmów, jak również sceny historyczne oraz najsłynniejsze budowle architektoniczne.

Z klocków LEGO w Łodzi zostaną zbudowane m.in. makiety kolejowe z jeżdżącymi pociągami, ogromne lotnisko i stacja kosmiczna oraz makiety Stadionu Narodowego, budynku Opery w Sydney czy Taj Mahal w Indiach.

Na wystawie znajdą się również roboty, które będą reagowały np. na ruch oraz seria lego technics.

Otwarcie wystawa LEGO w Porcie Łódź odbędzie się w piątek, 28 lutego, o godzinie 16:00. Wystawa będzie czynna codziennie w godzinach otwarcia Portu Łódź.

Wystawa klocków LEGO w Porcie Łódź - sprawdź ceny biletów


Wystawa Lego w Porcie Łódź zakończy się 18 kwietnia.

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

adam (gość)

Wszystkim miłośnikom LEGO w Łodzi polecam zakupy w sklepie Planeta Klocków przy ulicy Wygodnej 23. Niesamowicie szeroki asortyment: www.planetaklockow.pl