Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Już w najbliższy piątek do Łodzi przyjadą projektanci z Polski i zagranicy tworzący w nurcie zrównoważonej mody. Nie zabraknie również gwiazd ze świata mody, telewizji i show biznesu. 12 października odbędzie się bowiem Re-Act Fashion – gala finałowa jednego z najważniejszych międzynarodowych konkursów mody ekologicznej. Ambasadorem projektu po raz kolejny została Kinga Rusin.

Kinga Rusin chętnie angażuje się w proekologiczne projekty, wspiera także wydarzenia promujące młodych artystów. Re-Act Fashion to konkurs dla projektantów z całego świata, którzy tworzą kolekcje Eko. Kinga Rusin została ambasadorem Re-Actu już po raz drugi, pierwszy raz zaangażowała się w wydarzenie w roku 2010. Dziennikarka jest również współwłaścicielką ekologicznych kosmetyków Pat&Rub i to właśnie jej marka ufunduje nagrodę dla wyróżnionego projektanta w wysokości 5000 złotych.

- Re-Act to bardzo dobry sposób na to, żeby w ogóle zwrócić uwagę na recykling. Na to ile bardzo fajnych rzeczy trafia do kosza na śmieci. Życzę młodym projektantom by miekli wiecej tak wspaniałych pomysłów i by nie zabrakło im weny w tworzeniu tak zwanej mody z odzysku– mówiła w wywiadach.

Kinga Rusin poprowadzi galę finałową Re-Act Fashion już w najbliższy piątek 12 października w nowoczesnym Centrum Konferencyjno-Wystawienniczym Międzynarodowych Targów Łódzkich.

Re-Act Fashion od lat przyciąga uwagę gwiazd; na zielonym dywanie w Łodzi zobaczyć było można także między innymi Izę Miko, Ramonę Rey, Adę Fijał. Sesję zdjęciową dla tegorocznej edycji wykonała Lidia Popiel, która w tym roku zasiądzie także w jury konkursu. Kto pojawi się w Łodzi na tegorocznej gali? O tym przekonamy się już niebawem.

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    8225 (gość)

    starzejąca się baba która kreuje się na nastolatkę buhaha też mi osobowość do reklamowania czegokolwiek