XIII Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki już od poniedziałku w Łodzi

XIII Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki już od poniedziałku w Łodzi

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

XIII Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki rozpocznie się już w najbliższy poniedziałek w Łodzi.

Podczas tegorocznej edycji Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki czeka nas ponad 400 imprez przygotowanych głównie przez pracowników, doktorantów i studentów łódzkich szkół wyższych, ale także przez instytuty naukowe, muzea, stowarzyszenia naukowo-techniczne, a także niektóre instytucje i przedsiębiorstwa.

Jak co roku Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki adresowany jest głównie do dzieci i młodzieży, ale w tym roku, po raz pierwszy przygotowano też specjalny blok imprez dla seniorów. Odbędą się one 19 kwietnia w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego przy ul. Pomorskiej 251.

Kulminacyjnym punktem festiwalu będzie piknik naukowy w Manufakturze w dniach 20 i 21 kwietnia. W tym roku zapraszamy na rynek, tam gdzie zimą było lodowisko.

Organizatorem festiwalu jest Łódzkie Towarzystwo Naukowe, a patronem m.in. "Dziennik Łódzki".

Szczegółowy program XIII Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki w specjalnym dodatku do piątkowego wydania "Dziennika Łódzkiego".

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!