Jedzenie w łódzkich szpitalach. Zobaczcie zdjęcia naszych Czytelników [FOTO]

(fed)

  • Polska Dziennik Łódzki
Jedzenie w szpitalach to temat rzeka i napisano o nim już wiele. Jakiś czas temu, na naszym portalu, opublikowaliśmy galerię szpitalnych posiłków z całego kraju. Poprosiliśmy też łodzian o ich własne zdjęcia. Po naszym apelu, zdjęcia - tym razem z łódzkich szpitali, nadsyłać zaczęli nasi Czytelnicy. Zobaczcie, jak karmi się pacjentów w placówkach w Łodzi.
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

13.02.2019, 18:47

@gabson
Ale Białoruś to ziemniaczana potęga!

13.02.2019, 11:59

na białorusi dają lepsze żarcie wiem bo widziałem

12.02.2019, 16:14

miro bez rycha i zbycha to kacapski troll.

12.02.2019, 07:55

Zobaczcie zdjęcia z Map Googla o szpitalach.

11.02.2019, 19:27

W szpitalu na Rakowskiek na okulistyce są chłodne obiady

11.02.2019, 19:25

Zamienić posiłki szpitalne z wieziennymi.I bedzie ok.

11.02.2019, 18:56

Czy ktoś rozlicza firmy, które dostarczają posiłki do szpitali (pod względem kaloryczności, jakie są koszty i czy zgodne z zamówieniem). Czy uczciwie wybiera się firmy na dostarczanie posiłków???? To, co otrzymują chorzy do jedzenia, nie jest obojętne dla ich zdrowia. Dieta jest przecież jedną z form terapii.

11.02.2019, 18:04

Zdjęcie numer 2 widać że przesadzili z masłem.

11.02.2019, 17:02

KTOŚ PONIŻEJ NAPISAŁ COŚ WRESZCIE MĄDREGO! Najwyższy czas zeby pacjenci płącili za wyżywienie chociaż symboliczne kwoty np.5 zł. dziennie. W Zakładach opiekuńczo-leczniczych płacą pacjenci za wyżywienie i zakwaterowanie , więc nie widzę powodu żeby nie płacili za wyzywienie w szpitalach, I wtedy możemy stawiać wymagania jak w Niemczech. Politycy do dzieła, trzeba mieć odwagę żeby to zaproponować wyborcom i przegłosować. I szpitale nie będą tak zadłużone jak obecnie!

11.02.2019, 15:59

No i co w tym dziwnego? Przecież szpital to nie hotel kategorii "S"!

11.02.2019, 15:22

proszę dla kontrastu o fotki jedzenie w łódzkich więzieniach i zakładach poprawczych

11.02.2019, 12:28

ło baben

11.02.2019, 12:26

Najwyższy czas by pacjenci płacili za wyżywienie w szpitalach , wszak w domu też jedzą. Niech to będzie symboliczna kwota 5 zł za dzień.

11.02.2019, 11:22

Szpitalne kuchnie! To też porażka....najpierw ludziom trzeba dobrze zapłacić za pracę...żeby nie musieli dzielić jedzenia między chorych i swoich domowników....Polak potrafi...I zawsze sobie radę da.

11.02.2019, 11:18

Tak to jest właśnie nasza kochana Polska służba zdrowia...chory człowiek ma odzyskać siłę po tych wspaniałych posiłkach...dla przykładu powiem że tydzień temu gdy byłam w niemieckim szpitalu to doznałem szoku....dostajecie kartę menu z pięcioma daniami dostosowanymi do odpowiedniej diety...jedzenie smaczne...ładnie podane ,obsługa bardzo miła....pełen profesjonalizm...tam można szybko powrócić do zdrowia....uczmy się od innych ...może nie jest jeszcze za późno

11.02.2019, 10:48

miro bez rycha i zbycha ~ zapomniales dodac ze ten szpital polowy “na Srebrnej” nalezal do dziadka Kaczynskiego w ktorym to dziadek Tuska zapieprzal za grosze, a Austriak robil projekt szpitala, ktory wybudowano za nasze pieniadze!😂

11.02.2019, 09:36

Zobaczcie na ginekologii w Piotrkowie jak karmi się mamy przyszle moja kol leżała tam codziennie do kolacji były buraczki ludzie kawałek chleba masło jajko i buraczki przecież to zatrucie murowane!

11.02.2019, 06:08

Pokażcie zdjęcia z więzienia

11.02.2019, 00:43

niektóre z tych zdjęć już kilka lat temu widziałam,co nie zmienia faktu,że jedzenie jest tragiczne od momentu likwidacji kuchni w szpitalach i przerzuceniu się na catering.

10.02.2019, 23:13

nie znam osobiście prezesa Kaczyńskiego,ale a propos szpitali to mój dziadek leżał podczas wojny w szpitalu polowym w oflagu i pilnował go dziadek tuska.

10.02.2019, 21:39

@miro bez rycha i zbycha
A ty co, leżałeś w polskim szpitalu? Jeśli tak, to pewnie razem z Prezesem Kaczyńskim i jedzenie dostarczała wam osobiście pani Basia.

10.02.2019, 21:36

Po takich posiłkach pacjenci powinni być od razu przewożeni na gastrologię albo do kliniki ostrych zatruć.

10.02.2019, 21:22

drugi pudelek zamiast rzetelnego serwisu informacyjnego z Łodzi.Bzdury i propaganda peowska.