Piłkarze ŁKS pewnie wygrali na własnym stadionie z Concordią Piotrków Trybunalski 4:0. Od początku meczu widać było, że ŁKS jest zespołem lepiej wyszkolonym technicznie. Podopieczni trenera Wojciecha Robaszka przez cały mecz mieli inicjatywę, a najlepszym zawodnikiem na boisku był Adrian Kasztelan.

Komentarze (32)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kolorowy widzew (gość)

od tych jaboli i ślepoty łeb mnie łupie
pamieta ktoś mecz naszych gejakóew-ficefiaków z lat 60??
bo moi panowie z ŁODZI się ze mnie nabijają!

kolorowy widzew (gość)

kurcze jacy my zakomleksieni czerwoni szmatławcy jesteśmy!!!
nasi PANOWIE grają 1 i ostatni raz w te lidze a my graliśmy tam z 50 lat

Rodowity (gość) (TYLKO WIDZEW)

Dobrze wieśniacka czerwona podpasko napisałaś "przejeżdżałem" tylko że widzisz małe ale. Wyć to wy musicie po tej ostatniej serii wpierdoli, my się bawimy i mamy się dobrze, w sam raz na waszą zazdrość i zgryzotę, koluszkowskie obszczymurki

TYLKO WIDZEW (gość)

Przejeżdżałem dzisiaj koło Areny i wszedłem na chwilę spojrzeć przez bramę, i stwierdzam: nie ma na świecie większej zgnilizny niż kałes, z żałośniejszym stadionem, i bandą pejsiatych kibiców, a teraz wyć białe bezdomne pały...W Łodzi tylko Widzew for ever...

Funio Heimann (gość)

Ponoć 4:0 nie ucieszyło kibiców, więc na ich życzenie piłkarze 5 ligowego AP stoczą morderczy bój sparingowy z reprezentacją kleryków seminarium duchownego w Małogoszczy.
Chodzą słuchy, że drużyna kleryków może nie być łatwym przeciwnikiem dla Apowców...