236 wystawców bierze udział w Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Interbud w Łodzi. Targi potrwają do niedzieli.

W piątek (10 marca) w łódzkiej hali Expo rozpoczęły się Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz Interbud. W imprezie bierze udział 236 wystawców z branży budowlanej, dekarskiej i wykończeniowej. W targowej ofercie znajdują się propozycje dla budujących dom lub planujących remont mieszkania.

Wśród wystawców obecni są m.in. architekci, dekoratorzy wnętrz oraz producenci materiałów budowlanych. Odwiedzający mogą zobaczyć ekologiczne systemy ogrzewania, pokrycia dachowe, nowe rozwiązania dla ogrodów i przydomowej architektury oraz kilkadziesiąt modeli okien i drzwi różnych marek.

Targom towarzyszy Salon Praktyki Dekarskiej, a także debaty dotyczące smogu, inteligentnych domów, czy wykorzystania w budownictwie wirtualnej rzeczywistości.

Na targi Interbud można wybrać się do Hali Expo przy ul. Politechniki 4 w piątek i w sobotę w godz. 10-18 oraz w niedzielę w godz. 10-16. Bilet wstępu kosztuje 20 zł, po zarejestrowaniu się 15 zł, bilet rodzinny kosztuje 35 zł.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!