Na stronie internetowej Urzędu Miejskiego pojawił się interaktywny plan Bielska-Białej. Pozwala na szybkie odnalezienie ulic, osiedli, dzielnic, urzędów i instytucji, placówek edukacyjnych i kulturalnych, miejsc ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Na stronie internetowej Urzędu Miejskiego pojawił się interaktywny plan Bielska-Białej. Pozwala na szybkie odnalezienie ulic, osiedli, dzielnic, urzędów i instytucji, placówek edukacyjnych i kulturalnych, miejsc noclegowych, a nawet bankomatów. Zaletą planu ma być jego ciągłe udoskonalanie, każdy może bowiem dodawać do niego kolejne punkty wraz z opisami. Można także dopisywać dane teleadresowe czy odnośniki do stron internetowych. Wpisy są bezpłatne. Wyjątek stanowią te dotyczące firm i instytucji komercyjnych.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!