W sobotę odbył się ingres abp Grzegorza Rysia, nowego metropolity łódzkiego. Na uroczystość do Łodzi przyjechało około 50 arcybiskupów i biskupów oraz dwóch kardynałów. Liczny udział zapowiada też duchowieństwo archidiecezji, które chce przywitać nowego pasterza. Do Łodzi przyjechał też abp Salvatore Pennacchio, nuncjusz apostolski w Polsce

Ingres abp Grzegorza Rysia jest wielkim wydarzeniem w życiu Kościoła łódzkiego. Uroczystości odbyły się w bazylice archikatedralnej przy Piotrkowskiej. W łódzkiej katedrze obecne były władze miasta i województwa, parlamentarzyści z regionu, władze łódzkich uczelni. Obecni byli również rodzice abp Grzegorza Rysia, nowego metropolity łódzkiego.BELFER 2 STRESZCZENIE ODCINKÓW: BELFER 2 ODCINEK 2 STRESZCZENIE [BELFER 2 STRESZCZENIE ODCINKÓW]

DIAGNOZA STRESZCZENIE. DIAGNOZA ODC. 9 STRESZCZENIE. DIAGNOZA STRESZCZENIE ODCINKÓW

Piła: Dziedzictwo online Piła: Dziedzictwo cały film online Piła: Dziedzictwo za darmo gdzie oglądać

PIZZERIA VICENTI LUBLIN KUCHENNE REWOLUCJE SER-O!-MANIA MAGDA GESSLER W PIZZERII W LUBLINIE

Czytaj także

Komentarze (23)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Oświadczenie wydawcy Gazety Trybunalskiej (gość)

Oświadczenie wydawcy

Przepraszam Panią Aleksandrę Tyczyńską i Pana Marka Obszarnego, dziennikarzy "Dziennika Łódzkiego" za naruszenie ich dobrego imienia w artykułach zatytułowanych "Niemieckie łapy precz od Moniki Tery" oraz "Obszarny i Tyczyńska skarżą się swoim szefom za "niemieckie pieski".
Mariusz Baryła
_________________________

(Oświadczenie zamieszczono zgodnie z wyrokiem Sądu Okręgowego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 6.06.2017 r. Będzie utrzymywane na stronie "GT" do dnia 5 stycznia 2018 r.)

Polak (gość)

no to na jakiegoś MAYBACHA chyba się koledzy dorzucą bo ''wierni'' już pewnie ostrzyżeni jak barany.

oczywista oczywistość (gość)

W kościele uprawia się jawnie politykę, agituje, nawet zbiera podpisy pod partyjnymi projektami. Ten kościół dawno zmarginalizował Boga, na korzyść mamony, władzy i splendoru.

Astaroth (gość) (tekściarz)

Wolność wg kleru polega na tym, że Czarny Władca ma wydawać polecenia, a reszta słuchać i pokornie wykonywać.
Jeżeli nie wierzysz, to porozmawiaj z pracownikami UMŁ. Zdanowska w tym temacie niczego nie zmieniła i przepisy są nadal naginane pod potrzeby sukienkowych.

ataknaprawde (gość)

Ci to lubią imprezować. A na każdej imprezce kanalia katolicka abp Jędraszewski, obłudny siewca nienawiści, PISkup, obrońca ONR-u i Młodzieży Weszpolskiej, dobrze że w Łodzi już tylko gościnnie.

Dexter

Niestety, ale mam do niego trochę żalu. Po prostu przykro mi, że w takim okresie, kiedy chodzi się na groby bliskich i przyjaciół, nie powiedział ani jednego ciepłego słowa w stronę harcerek ZHR, które straciły koleżanki w sierpniu. Kiedy jak kiedy, ale coś wypadałoby powiedzieć.

tw bolek (gość)

Jak to mówi się "wszystkie Ryśki to porządne chłopy". Tak więc my innych wyznań nie będziemy chyba narzekać

tekściarz (gość) (behemoth)

tłumoku, nie odzywaj się,
tacy jak ty uważaj, że mogą robić co chcą, bo niby na tym polega wolność
jednocześnie zabraniają swoimi tekstami tej wolności innym
ZAMILKNIJ, MOŻE NA WIEKI?