Podczas Fashion Week w Łodzi córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa - Iga Lis - wystąpiła w roli modelki na pokazie Łukasza Jemioła.

Czytaj także

  Komentarze (9)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  przedsiebirczy (gość)

  Może bardziej zainteresuje was stawka 36 złotych za śmieci w łodzi. Nie poznaliśmy co znaczy segregacja w blokach jakie są warunki . Czy tylko postawienie pojemnika z napisem selektywna zbiórka gdzie wszystko tam jest to już zbiórka??????
  Zajmijcie się tym co was będzie kosztować a nie jakimiś medialnymi problemami jak zależy komuś na naszym mieście
  Śmieci na giełdę
  Przy średnim wyrzucaniu śmieci w Polsce 300 kg wychodzi na to że płacimy 1.44 zł za kilogram utylizacji. Kupujemy ziemniaki za 50- 70 gdzie rolnik dostaje 10 groszy za swój trud swojej pracy. Muszę kilogram wyrzucić i dopłacić do tego 1.44 zł. Może te śmieci warto wystawić na giełdę tam choć kursy się zmieniają. Mogło by być taniej.
  Może biżnes
  Następna sprawa za 20 złotych ponad normę to ja mogę odbierać śmieci osobiście. W białych rękawiczkach 200 osób ( to wieżowiec)za 20 zł to 4 000 brutto. Można stworzyć w ten sposób 2000 miejsc pracy w samej łodzi dla normalnych ludzi firmy pewnie tyle nie zatrudnia i nie zapłacą. Nie wspomnę o profitach z odzysku?

  paolo (gość)

  Taka sama niezgraba z krzywymi nogami jak jej mamusia.Mając poparcie wpływowych rodziców szybko zrobi karierę. Będą nam wmawiać, że jest piękna i wyjątkowo utalentowana,może nawet zagra w jakiejś telenoweli.