19 lutego w Teatrze Wielkim w Łodzi wystąpi Gruziński Balet Narodowy „Sukhishvili”. Na scenie zobaczymy ponad 100 tancerzy i gruzińską orkiestrę. Zapraszamy do udziału w konkursie, w którym możecie wygrać bilety na ten wyjątkowy spektakl.

Gruziński Balet Narodowy „Sukhishvili” powstał 70 lat temu i bazuje na tradycyjnych tańcach narodowych, wzbogaconych o nowe układy. W efekcie otrzymujemy połączenie urokliwego folku i kroków współczesnych. Taneczne show uzupełniają elementy sztuki walki i akrobacje, bajecznie kolorowe kostiumy oraz dynamiczna, opowiedziana z niebywałą pasją historia.

Gruziński Balet Narodowy „Sukhishvili” odbył w swojej historii ponad 250 tournée, a jego członkowie 11 razy objechali 5 kontynentów i 90 krajów i odbyli 12,5 tys. koncertów, które łącznie widziało ponad 10 mln widzów na całym świecie.

W lutym gruzińscy tancerze zawitają do Łodzi. W niedzielę, 19 lutego, w Teatrze Wielkim w Łodzi wystąpią na dwóch spektaklach: o godz. 15:30 i 19:00. Jeśli chcecie zobaczyć to wyjątkowe show na żywo, napiszcie z czym wam się kojarzy Gruzja. Autorów najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy podwójnymi zaproszeniami na występ Gruzińskiego Baletu Narodowego „Sukhishvili” w Łodzi.

Odpowiedzi przysyłajcie na adres: konkursy_lodz@naszemiasto.pl w tytule wpisując: "Balet". W treści maila podajcie swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku, 30 stycznia, do godz. 12:00.

Bierzesz udział w konkursie, akceptujesz jego Regulamin

Czytaj także

    Komentarze (4)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!