Wzór CV do pobrania. Zobacz, jak napisać dobre CV i jakich błędów należy unikać. Pobierz gotowe szablony i wzory. Sprawdź jak prawidłowo napisać curriculum vitae, czyli życiorys zawodowy.

CV - WZORY I PRZYKŁADY CURRICULUM VITAE [pobierz gotowe szablony życiorysów]

 


 


CV (Curriculum vitae, czyli życiorys zawodowy) i list motywacyjny to pierwsza informacja o nas, którą prezentujemy przyszłemu pracodawcy. Pierwsze wrażenie jest niezwykle ważne, dlatego warto jest się dobrze przygotować, tak by nasz życiorys zawodowy nie wylądował w koszu i byśmy mogli wygrać tę bitwę w walce o pracę.

Dobre, wzorcowe CV


Zawiera wszystkie potrzebne informacje dotyczące doświadczenia i wykształcenia kandydata. Jest napisane czytelną czcionką, odstępy między wierszami są właściwe, a grafika, dzieląca CV na części, jest odpowiednio dobrana (ważne żeby nie odwracała uwagi od treści życiorysu).

Błędne CV


Życiorys jest chaotyczny i nieprzejrzysty. Koniecznie trzeba podać dane kontaktowe, adres e-mail, datę urodzenia i miejsce zamieszkania. Brak w nim innych podstawowych informacji - kiedy i w jakich firmach pracował kandydat. Nie określono zakresu obowiązków. Występują błędy ortograficzne. Co ważne, zawsze należy wymienić, jakie certyfikaty posiada kandydat. Brak też niezbędnej klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

 

Przykładowe CV - pobierz wzory życiorysów

Prawidłowe CV - jak je napisać? Poradnik


 

Zobacz też:

Jak napisać CV

Jak napisać list motywacyjny

Rozmowa kwalifikacyjna - o co szef może zapytać

 Jeśli jesteś zainteresowany patronatem naszemiasto.pl – napisz pod adres patronaty@naszemiasto.pl
Jeśli chciałbyś zrobić projekt niestandardowy z naszemiasto.pl – napisz pod adres projektyspecjalne@naszemiasto.plZobaczcie też: Kubek i Ołówek. Knajpa (nie tylko) dla grafików


Komentarze (18)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Arek (gość)

Bardzo ciekawe wzory cv można znaleźć w sieci, odchodzi nam tworzenie kompozycji graficznej i możemy skupić się na treści.

Jan (gość)

Napotkałem stronkę ze zbiorem wszystkich Kreatorów CV w sieci i oferujące gotowe wzory CV. Jeśli bylibyście zainteresowani to jest to www.kreator-cv.com. Obiektywnie opisane Kreatory, bez ściemy pokazane wady i zalety i od razu widać kto, jakie ma szablony.

wzory-cv.org (gość)

wzory-cv.org. Ludzie, nie dajmy się zwariować. Owszem, istnieją strony, które mogą próbować oszukiwać ludzi. Na szczęście wzory-cv.org to strona uczciwa. Wszystko jest jasno opisane w regulaminie. Nie ma żadnych haczyków. Pomijam fakt, że jest tam najwięcej wzorów cv.

janek12 (gość)

kreator cv. tu jest tez ciekawy kreator cv https://interviewme.pl tylko ze najlepsze szablony cv sa platne ;/

olus (gość)

uwaga oszust. Powyższa strona jest jedynie stroną typy Landing Page zachęcającą do skorzystania z usługi MOTTO MT. Na naszych serwerach nie znajduja się żadne pliki. Serwis MOTTO jest usługą subskrypcyjną prowadzoną przez BLUE ICE. Po wprowadzeniu na stronę numeru telefonu użytkownik otrzymuje PIN. Poprzez wprowadzenie na stronę numeru PIN, użytkownik potwierdza zaakceptowanie Regulaminu Serwisu. W ramach aktywowanej usługi użytkownik w kazdy wtorek, czwartek i sobotę o godzinie 16 będzie otrzymywał wiadomość sms w której zawarte będzie motto na dany dzień. Koszt tej usługi to 4,92PLN/ z VAT za każdy odebrany sms. Koszt operatora WAP/GPRS nie jest wliczony w cenę, jednorazowa opłata aktywacyjna to 4,92PLN z VAT. Dezaktywacji subskrypcji można dokonać w dowolnym momencie poprzez wysłanie bezpłatnego SMS o treści STOP MOTTO pod numer 60420. Regulamin serwisu znajduje się tutaj. Pytania prosimy kierować do obsługi technicznej na email: reklamacje@cips.pl