Do końca września ma być gotowa pierwsza w Trójmieście strzelnica dla amatorów zabaw z wiatrowkami, pistoletami pneumatycznymi i łukami. Powstaje w dzielnicy Działki Leśne, nieopodal II LO.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Do końca września ma być gotowa pierwsza w Trójmieście strzelnica dla amatorów zabaw z wiatrowkami, pistoletami pneumatycznymi i łukami. Powstaje w dzielnicy Działki Leśne, nieopodal II LO. Projekt przebudowy nadzoruje rada dzielnicy. Pomysł otrzymał 25 tys. zł dofinansowania od samorządu w konkursie "Bezpieczna dzielnica". Tymczasem niektórzy mieszkancy narzekają, że niewiele tam się dzieje. - Mieszkam blisko, lubię postrzelać z wiatrówki - pisze Strzelec Wiatrowy. - Obserwowałem postęp prac, licząc, że jeszcze w lipcu, najpóźniej w sierpniu odwiedzę obiekt! Niestety. Do dzisiaj nie można tam postrzelać. Kupy gruzu, miejscowe trole porozrzucały flaszki, pełno szkieł i bałagan totalny. Resztki podkładów kolejowych leżą na pobliskim boisku. Nie dość, że nie ma strzelnicy, to jeszcze powstał bałagan na boisku uniemożliwiając jego użytkowanie.
Zaskoczony jest tym listem Radosław Tyślewicz, przewodniczący Rady Dzielnicy Działki Leśne. - Prace trwają - mówi. - Konkurs, w którym zdobyliśmy dofinansowanie, obliguje nas do zakonczenia prac do końca roku. Tymczasem obiekt oddać chcemy do końca września, potem nastąpią procedury odbioru. Strzelnica powinna być dostępna w październku Na trzy wały, dwa są gotowe, teraz remontowany jest wewnątrz budynek oraz odbudowywany mur oporowy. Większość prac robimy społecznie, potrzebujemy rąk do pracy. Wszystkich chętnych zapraszam do kontaktu z biurem RD pod nr. tel. (058) 661 64 78 w poniedziałki, godz. 10-17, wtorki 10-14 i środy 15-19 lub mailem rada.dzialkilesne.gdynia.pl

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!