Studniówka Łódź 2014: bal uczniów z XXI LO w Łodzi [ZDJĘCIA]

Uczniowie z XXI LO w Łodzi swoją studniówkę zorganizowali w Białym Pałacu w Niesięcinie. Zobaczcie zdjęcia z tego wytwornego balu!

1/89
Jarosław Kosmatka

Studniówka 2014 XXI LO w Łodzi

Zapraszamy do zabawy: Pokaż jak się wystylizowałaś na studniówkę i wygraj cenne nagrody

Zobacz wszystkie zdjęcia ze studniówek w Łodzi

Więcej na temat

Komentarze (6)

avatar
avatar
Eliz (gość)

Nie ufasz swojej drugiej połówce? Zgubił Ci się telefon lub po prostu chcesz sprawdzić gdzie ktoś się znajduje? Zlokalizuj go na stronie: http://lokalizuj.bo.pl/

avatar
Ktoś (gość)

Nie każda dziewczyna ma figurę modelki i nie każdego w szkole stać na nie wiadomo jak drogie rzeczy. Każdy ma swój styl i każdej lepiej w innej sukience.

avatar
absolwentka (gość)

Zastanawiam się, jak wygląda powrót z takiego Niesięcina. Bo super, że mają piękne wnętrze, ale z tego co pamiętam, to moja studniówka skończyła się nad ranem. Ludzie wychodzili od 3 do 5 rano. Wracaliśmy albo wspólnie taksówkami, albo ktoś z rodziców się poświęcał i przyjeżdżał po kilka osób, albo po 5 łapaliśmy jakieś MPK. A jak wrócić w środku nocy z Niesięcina, nie wydając na to mnóstwa pieniędzy (długa droga+nocna taryfa)? Uważam, że to trochę bez sensu. 5 lat temu XXI LO miało studniówkę w auli WSHE (AHE) i bawiliśmy się świetnie, a i do domu było jak wrócić...

avatar
dal (gość)

Ludzie Wasze stroje nie współgrają z tym wytwornym pałacykiem. Cyrkuwe odwalacie ! Jak stać na wyjnajęcie takiego miejsca, to umówcie się przed ............WSZYSTKIE przychodzimy w krótkich sukienkach, albo w długich. Nie ma wyłomu ! Żenada i te grube, koślawe nogi, figury pokazują publicznie czerwone podwiązki. Młodość to nie wszystko, to też głupota i nie wszyscy są urodziwi.

Wybierz kategorię