Hala Sportowa kolejny raz zamieniła się w rozgrzane do czerwoności miejsce zabawy. Do Łodzi przyjechały gwiazdy muzyki rozrywkowej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

ESKA Music Awards, to jedna z najbardziej prestiżowych nagród muzycznych w kraju. Tegoroczną Galę uświetniły występy największych polskich gwiazd. Wśród nich znaleźli się między innymi: Zespół Feel, Partycja Markowska, Szymon Wydra i Carpe Diem oraz Łukasz Zagrobelny. Pojawiły się także gwiazdy światowego formatu. Wystąpili m.in.: September, Danny, Mans Zelmerlow i Craig David.


Niekwestionowanym zwycięzcą został zespół Feel, laureat czterech nagród w kategorii: Zespół Roku Polska, Album Roku Polska, Hit Roku Polska i Video Roku ESKA.pl. W innych, ważniejszych, kategoriach zwyciężali: Basshunter, Radioaktywny Hit Roku Era 2008, Partycja Markowska, Artysta Roku Polska, Łukasz Zagrobelny, Artysta Roku Polska, DJ Remo - My music song, Impreskowy Hit Roku oraz  Heya - Unplugged, Rockowy Album Roku.


Pogratulować należy Organizatorom Gali - po raz kolejny pokazali, że można stworzyć światowej klasy koncert również w Polsce.


 


 

Od redakcji:  Przypominamy, że każdy z Was może zostać dziennikarzem obywatelskim serwisu MM Moje Miasto! Zachęcamy Was do zamieszczania artykułów oraz nadsyłania zdjęć z ciekawych wydarzeń i imprez. Piszcie też o tym, co Wam się podoba, a co Wam przeszkadza w naszym mieście.  Spróbujcie swych sił w roli reporterów obywatelskich eMeMki! Pokażcie innym to, co dzieje się wokół Was. Pokażcie, czym żyje Miasto.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!