Foto Dej w Parowozowni w Skierniewicach - galeria konkursowa

Stare parowozy, niecodzienne detale związane z koleją, a może artystyczne spojrzenie na halę wachlarzową - które zdjęcia okażą się najlepsze?

W środę, 28 września zapraszamy na wernisaż wystawy zdjęć z Foto Deja w pałacykach PŁ

Czas wyłonić najlepsze zdjęcia, jakie zrobiliście podczas Foto Deja w Parowozowni w Skierniewicach. Do wyboru macie 22 kadry, jakie napłynęły na konkurs.

Zgodnie z prośbami fotodejowiczów, zasady wyboru najlepszych zdjęć uległy jednak dużej zmianie. I tak, zgodnie z regulaminem, przyznawać będziemy trzy nagrody:

Nagroda Zwycięzców trafi do autora zdjęcia, które w wewnętrznym głosowaniu wybiorą osoby, których prace zdobyły nagrody w poprzednich dwóch edycjach konkursów po Foto Dejach. Nagrodą będzie bon o wartości 200 zł na zakup sprzętu fotograficznego.

Nagrodę Organizatora przyznawać będzie gospodarz obiektu, w którym odbywał się Foto Dej - w tym wypadku będzie to Polskie Stowarzyszenie Miłośników Kolei. Nagrodą będzie bon o wartości 100 zł na zakup sprzętu fotograficznego.

Nagrodę MM-kowiczów przyznają użytwkonicy portalu MM Łódź, którzy założyli konto na portalu najpóźniej do 22 września, do godz. 23:59. Głosować należy będąc zalogowanym. Nie można głosować na swoje zdjęcie.

Głosując na Nagrodę MM-kowiczów, którą będzie bon o wartości 50 zł na zakup sprzętu fotograficznego, możecie oddać łącznie 6 punktów na trzy, Waszym zdaniem, najlepsze zdjęcia, umieszczając komentarz do tej galerii.

WZÓR ODDAWANIA GŁOSÓW NA POSZCZEGÓLNE ZDJĘCIA

zdjęcie PS.(numer) - 3 pkt (najlepsze zdjęcia)
zdjęcie PS.(numer) - 2 pkt (drugie miejsce)
zdjęcie PS.(numer) - 1 pkt (trzecie miejsce)

Podczas liczenia głosów brane będą pod uwagę wyłącznie komentarze, w których oddano głosy według powyższego wzoru, czyli oddajemy głosy na trzy zdjęcia, wyraźnie zaznaczając ilość punktów przyznaną wybranemu zdjęciu.

Nagroda MM-kowiczów trafi do autora pracy, która zdobędzie największą liczbę punktów w głosowaniu. Głosowanie trwa do 2 października, do godz. 23:59.

Zwycięzców wszystkich nagród ogłosimy najpóźniej 5 października. Dodatkowymi nagrodami dla wszystkich zwycięzców będą książki i albumy, ufundowane przez Polskie Stowarzyszenie Miłośników Kolei.

Regulamin nie wyklucza jednak sytuacji, by jedno zdjęcie zdobyło wszystkie nagrody. Jesteśmy ciekawi, czy rzeczywiście tak będzie, czy też nagrody zostaną podzielone wśród kilku użytkowników.

Nagrody będą wręczone podczas wernisażu wystawy zdjęć z Foto Deja w Parowozowni w Skierniewicach. O szczegółach będziemy informować już wkrótce.

Przeczytaj szczegółowy regulamin konkursu

Regulamin konkursu dostępny jest także do wglądu w siedzibie redakcji MM Moje Miasto Łódź (ul. Wróblewskiego 18, p. 1004)

Partnerem Foto Deja i sponsorem nagród jest:

Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie fotogalerii:

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane