Niemal dwustu MM-kowiczów uczestniczyło w jubileuszowej 20. edycji Foto Deja w Domu Towarzystwa Kredytowego. Zobacz galerię i odszukaj siebie.

Jubileuszowy XX Foto Dej w Domu Towarzystwa Kredytowego już za nami

To była jubileuszowa 20. już edycja pleneru fotograficznego Foto Dej, w której uczestniczyło niemal dwustu miłośników fotografii. Tym razem do Waszej dyspozycji oddaliśmy niemalże wszystkie wnętrza niedawno odrestaurowanego budynku Domu Towarzystwa Kredytowego przy ulicy Pomorskiej. Ta okazał budowla jeszcze zaledwie trzy lata temu była kompletną ruiną, sytuacja zmieniła się jednak, gdy jej właścicielem stała się warszawska firma Fenix Group zajmująca się przywracaniem świetności tego typu obiektom.

Tym razem fotografować mogliście niemalże wszystko, poczynając od pokoi znajdujących się na najniższej kondygnacji, przez główny hall z obiema klatkami schodowymi, po olbrzymią bogato zdobioną salę na pierwszym piętrze wraz z antresolą oraz większość pozostałych pomieszczeń na tej kondygnacji, w tym w pełni wyposażoną stylizowaną sypialnię. Zobaczcie, jak bawiliście się podczas kolejnego Foto Deja.

To oczywiście nie wszyscy z Was, ale nawet jeśli nie ma Ciebie w galerii, to jeszcze nic straconego. Jeśli sami uwieczniliście na zdjęciu któregoś z uczestników, przyślijcie je do nas na adres: redakcja@mmlodz.pl (w tytule wpisując "FD w Domu Towarzystwa Kredytowego - galeria uczestników"). My dołączymy zdjęcie do naszej galerii. Stwórzmy tę galerię razem.

Przypominamy również, że czekamy na Wasze zdjęcia na blogach i konkursowe prace. Szczegóły znajdziecie w relacji z Foto Deja w Domu Towarzystwa Kredytowego.

Sponsorem nagród i partnerem Foto Deja jest:

Czytaj więcej o Foto Deju:


Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie fotogalerii:

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Prośba. Mógłbym prosić o przesłanie zdjęć które oceniłem /3/,w pełnej rozdzielczości na adres daniello@tlen.pl