Fortepiany Wolności. 10 niezwykłych koncertów na ulicach Łodzi [PROGRAM]

Fortepiany Wolności to projekt składający się z 10 muzycznych zdarzeń zorganizowanych z okazji stulecia odzyskania niepodległości. Niezwykłe koncerty z udziałem wspaniałych pianistów odbywać się będą w różnych miejscach w Łodzi. Będzie to nie tylko okazja do posłuchania najlepszej polskiej muzyki fortepianowej minionego stulecia, ale także do historycznej podróży w czasie. W powyższej galerii znajdziecie szczegóły koncertów w najbliższy weekend!

"Fortepiany Wolności" to dziesięciu świetnych pianistów, dziesięciu wybitnych kompozytorów i dokładnie dziesięć okazji, aby posłuchać najlepszej polskiej muzyki fortepianowej minionego stulecia w przestrzeni publicznej w Łodzi.

Premiera wydarzenia już w sobotę, 1 września, o godz. 16 w pasażu Józewskiego przy Kuferku Reymonta (Piotrkowska 137).

Projekt jest sfinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu wieloletniego Niepodległa na lata 2017 – 2021.

Projekt "Fortepiany Wolności" jest wydarzeniem towarzyszącym Festiwalowi Soundedit. Jubileuszowa, 10. edycja rozpocznie się 25 października w Klubie Wytwórnia (ul. Łąkowa 29). Wystąpią na niej The Orb oraz Orbital. Natomiast 26 października (piątek) zagrają: zimnofalowa legenda The Opposition oraz kultowo-klubowa Morcheeba. 27 października (sobota) wystąpią: Mery Spolsky, Nosowska + Smolik oraz Giorgio Moroder. Tego samego dnia odbędzie się uroczysta Gala wręczenia nagrody "Człowieka ze Złotym Uchem".

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane