Festiwal Hokus Pokus w Łodzi wraca na ulicę Piotrkowską w weekend 23-24 czerwca. Piotrkowska znów stanie się areną najbardziej spektakularnych pokazów iluzji, magii i akrobacji! Hokus Pokus cieszy się ogromnym zainteresowaniem łodzian. [Program festiwalu Fokus Pokus i listę atrakcji znajdziesz w galerii]

Festiwal Hokus Pokus w Łodzi w 2018 roku to ponad 60 pokazów, zaplanowanych w 11 miejscach ulicy Piotrkowskiej. W programie również spektakl teatralno-cyrkowy, występy linoskoczków i animacje z udziałem lewitujących artystów oraz popisy tancerzy, szczudlarzy, bańkarzy.

Gwiazdą Hokus Pokus 2018 będzie legendarny Dynamike, który od ponad 20 lat zadziwia publiczność żonglując maczetami i włączoną piłą mechaniczną. Wśród innych znanych artystów w Łodzi wystąpią akrobata Hero-San, mistrz freestyle football z Rumunii Stefan Florescu, mistrz iluzji Magic Mark z Filipin oraz akrobata i żongler Sven ze Szwecji.

Atrakcjami sceny głównej oraz przestrzeni pasażu Rubinsteina będą żonglerka i jazda na monocyklu, iluzja, akrobatyka, sztuka plucia ogniem. Tam właśnie zobaczyć będzie można najwięcej pokazów z udziałem artystów zagranicznych. W pozostałych lokalizacjach dominować będzie sztuka iluzji a także żonglerka oraz ekwilibrystyka. Przy Piotrkowskiej 96 spotkać będzie można tancerzy breakdance i Stefana Florescu.

Program festiwalu Fokus Pokus 2018Międzynarodowy Festiwal Sztuk Ulicznych i Magii Hokus Pokus w Łodzi [ZDJĘCIA, WIDEO]Rozrywka

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!