Trwa Festiwal Bollywoodz w łódzkim Pasażu Schillera. W każdą sobotę widzowie mogą obejrzeć na dużym dmuchanym ekranie jeden z wielkich przebojów bollywoodzkiej fabryki snów oraz wziąć udział w dodatkowych wydarzeniach i ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Trwa Festiwal Bollywoodz w łódzkim Pasażu Schillera. W każdą sobotę widzowie mogą obejrzeć na dużym dmuchanym ekranie jeden z wielkich przebojów bollywoodzkiej fabryki snów oraz wziąć udział w dodatkowych wydarzeniach i konkursach.

W sobotę o godz. 18 odbędzie się pokaz i nauka niezwykle efektownego tańca bollywoodzkiego. Najlepsi tancerze otrzymają nagrody. O 20.30 zobaczymy barwny i roztańczony film "Bóg łączy w pary" (Rab Ne Bana i Di Jodi). W rolach głównych słynny i niezwykle atrakcyjny Shah Rukh Khan, Vinay Pathak, Anushka Sharma. Zapowiada się sporo radości i wzruszenia.

Udział w festiwalu jest bezpłatny.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!