Siódma edycja Fashion Week Poland zbliża się wielkimi krokami. W dniach 25-28 października na koneserów i wielbicieli mody czeka prawdziwa gratka. Rusza kolejny Showroom, w którym 82 wystawców zaprezentuje modę dla każdego. W Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, przy ul. Tymienieckiego 22/24 można będzie kupić najmodniejsze ubrania z autorskich kolekcji, a także biżuterię, torby i akcesoria. 25 października, w czwartek - wstęp wolny.

Showroom otwiera swoje podwoje dla wszystkich spragnionych oryginalnych i niepowtarzalnych rzeczy prosto od projektantów. Będzie w czym wybierać. Na klientów czeka atrakcyjna bielizna od Rilke w cenie już od 75 zł. Można będzie także zaopatrzyć się w najmodniejsze torby od Goshico i Antbags. Natomiast do zwiewnej spódnicy z Fanfaronady na pewno uda się dobrać zaskakujący naszyjnik czy topową opaskę. Marka Animal Kingdom przygotowała po raz drugi dedykowaną biżuterię dla FashionPhilosophy.

Godziny spędzone w Showroomie to nie tylko udane zakupy, ale także doskonały czas na zawarcie ważnych i inspirujących znajomości z designerami, stylistami, dziennikarzami, blogerami oraz innymi pasjonatami mody.

Showroom
25–28.10.2012, ŁSSE, ul. Tymienieckiego 22/24

Czytaj także

    Komentarze (1)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    meg (gość)

    Czasami nawet w Łodzi dzieje się coś ciekawego. Interesujący jest np. repertuar klubu Szafa - 25 X zagra tam Krzysztof Ścierański, a w listopadzie Marcelina (nowa, bardzo ciekawa twarz polskiej sceny muzycznej), jazz-popowa Agata Maria Świętoń Trio i Megitza Quartet (bałkańsko - podhalański klimat)