Mróz nie przeszkadzał zagorzałym fanom Rihanny, którzy przybyli na koncert do Łodzi. Przed Atlas Areną ustawiali się nawet na 5 godzin przed otwarciem drzwi.

Zobacz ZDJĘCIA z koncertu Rihanny w Łodzi


Kuzynki Karolina, Olga, Kinga i Klaudia, które przyjechały na łódzki koncert Rihanny z odległych, południowych zakątków Polski (m.in. z Krosna) były jednymi z pierwszych w kolejce. - Stoimy już od godziny 12 - przyznały. - Mamy nadzieję, że to czekanie się opłaci, a Rihanna zrobi jakąś niespodziankę specjalnie z okazji Mikołajek - dodały.

Atmosfera przed Atlas Areną, mimo panującego chłodu, była gorąca. Fani śpiewali i tańczyli przy muzyce gwiazdy wieczoru, puszczanej z telefonów komórkowych. Zastanawiali się też, czym łódzki koncert może się różnić od innych na trasie. - Na pewno chcemy, by Rihanna zapamiętała ten koncert, dlatego na forum umawialiśmy się, że każdy zabierze ze sobą kwiatki. Podniesiemy je do góry i będziemy machać podczas utworu "Only Girl", podobnie jak na teledysku - przyznała Julia z Łasku i Natalia z Gliwic.

Dziewczyny nie były jedynym przykładem osób, które mimo różnych miejsc zamieszkania, połączył koncert artystki w Łodzi. - Poznaliśmy się podczas wyprzedzania na autostradzie - przyznały dwie Moniki, Magda, Klaudia, Jessica i Ewa z Oświęcima oraz Michał, Marcin i Grzesiek z Krakowa. - Przyłożyliśmy bilet do szyby i okazało się, że jedziemy na ten sam koncert. I tak się zaczęła znajomość. Teraz czekamy razem w kolejce i mamy nadzieję na super koncert - dodali.

Takie oczekiwania miały wszystkie osoby, nawet te, które do łódzkiej Atlas Areny przybyły z czystej ciekawości. - Nie jesteśmy wielkimi fankami, ale słuchamy Rihanny i jesteśmy ciekawe, jakie show da w Polsce - przyznały Monika i Patrycja ze Sławna, niedaleko Ustki.

Byliście na łódzkim koncercie Rihanny? Podzielcie się wrażeniami w komentarzach.

>>>Czytaj więcej o koncercie Rihanny w Łodzi<<<


Wielki Turniej MM Łódź - wygraj roczny, dwuosobowy karnet do kina!

Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby rozpocząć przeglądanie fotogalerii:

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ewa (gość)

fatalne foty. te zdjęcia chyba jakiś amator robił, one chyba nawet nie są z lustrzanki a jeśli tak to gratuluję zdolności..nieostre ciemne...