Misją naszej firmy jest tworzenie nowych obiektów mieszkaniowych, usługowych i biurowych w przystępnych cenach, łączących komfort i jakość wykonania. W działaniach tych uwzględniamy wymogi ochrony środowiska oraz potrzeby społeczności lokalnych.

Ezbud-Interster Sp. z o.o. jest jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku budowlanym i deweloperskim w województwie łódzkim. Obecnie Spółka koncentruje się na budowie lokali mieszkalnych i usługowych, a także sprzedaży i zarządzaniu wybudowanymi nieruchomościami. Spółka zajmuje się również produkcją betonu towarowego oraz prowadzi hurtownię materiałów budowlanych. Najważniejszym celem firmy jest ciągłe i konsekwentne umacnianie pozycji rynkowej poprzez dostarczanie Klientom wyrobów i usług najwyższej jakości.


Obecne inwestycje:Osiedle Browarna, Tomaszów Mazowiecki

OSIEDLE BROWARNA to mieszkania i apartamenty w Tomaszowie Mazowieckim, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Miejskiego Solidarność w samym sercu
miasta. Wszystko to sprawia, że inwestycja jest idealnym miejscem dla osób szukających ciszy i spokoju jak i dla osób ceniących miejski styl życia.


Osiedle Listopadowa, Łódź

OSIEDLE LISTOPADOWA to kompleks siedmiu kameralnych budynków wielorodzinnych (2 klatkowych) położony w spokojnej dzielnicy STOKI przy ul. Listopadowej 60 na południowej stronie stoku z pięknym widokiem na panoramę miasta. Doskonale skomunikowany z centrum miasta, w pobliżu sklepy, przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum.


Osiedle Ustronna, Łódź

OSIEDLE USTRONNA to kompleks dziewiętnastu budynków jednorodzinnych w zabudowie szeregowej położony w spokojnej dzielnicy Łódź Górna przy ul. Ustronnej 55. Osiedle położone jest na uboczu skweru miejskiego w otoczeniu cichej dzielnicy domów jednorodzinnych. Budynki zaprojektowano jako 2 kondygnacyjne w technologii tradycyjnej . Do każdego segmentu o powierzchni 136 mkw przynależeć będą dwa balkony wraz z tarasem oraz duży przydomowy ogródek (ok. 70 mkw) od strony południowej działki. Przed budynkami do dyspozycji mieszkańców wydzielone zostaną miejsca postojowe na samochody osobowe.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!