Jarosław Piechota stawia sobie wysokie cele Jarosław Piechota stawia sobie wysokie cele

Jarosław Piechota stawia sobie wysokie cele (© Archiwum)

Biegacz z Łodzi, Jarosław Piechota, specjalizuje się w biegach po schodach. W sobotę i niedzielę (18, 19 lutego) wystartuje w niezwykłych zawodach w hotelu Marriott w Warszawie.

Łodzianin weźmie udział w 24-godzinnym biegu po schodach Everest Run w Marriott w Warszawie. - Jest to najcięższy, a zarazem jedyny taki bieg na świecie - opowiada Jarosław Piechota. - Polega na zdobyciu największego szczytu na świecie, Mount Everestu, którego wysokość wynosi 8848m npm. Aby osiągnąć tę wysokość należy wbiec 65 razy na 42 piętro hotelu.

Następny starty Jarosława Piechoty: 23.03 na budynek Rondo 1 w Warszawie tj. 38 pięter, w kwietniu Mistrzostwa Polski we Wrocławiu na Sky Tower 49 pięter.

Zobacz też: Grand Prix City Trail w Łodzi. Piąty bieg w tym sezonie za nami [ZDJĘCIA,FILM,WYNIKI]

- A jeśli znajdzie się sponsor - mówi Piechota - to planuję 4 czerwca start w Nowym Jorku w biegu na budynek wzniesiony na zgliszczach WTC- obecnie One World Trade Center - Tunnel 2 Towers. Zapraszam na moją stronę :  https://www.facebook.com/Jaros%C5%82aw-Piechota-616394345236594/

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!