Wystawia na trawie i koncert Meadow Quartet to tylko część wydarzeń artystycznego wieczoru jakie przygotowały Dom Sztuki Gdańskiego Archipelagu Kultury, Fundacja "Wspólnota Gdańska" i Obywatelskie Centrum Sztuki i ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Wystawia na trawie i koncert Meadow Quartet to tylko część wydarzeń artystycznego wieczoru jakie przygotowały Dom Sztuki Gdańskiego Archipelagu Kultury, Fundacja "Wspólnota Gdańska" i Obywatelskie Centrum Sztuki i Edukacji "Elbląska 66".21 sierpnia o godz. 18 Dom Sztuki GAK przy ul. Stryjewskiego 25 w Stogach otworzy "Wystawę na Trawie" młodej artystki Adriany Sitkiewicz. Później odbędzie się koncert zespołu Meadow Quartet. Z kolei o godz. 21 w Obywatelskim Centrum Sztuki i Edukacji "ElblĻska 66" zobaczyć będzie można projekt muzyczno-wizualny "Symulacja" oraz posłuchać nową formację muzyczną "Perła Bałtyku".

Na wszystkie te imprezy wstęp wolny!

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!