Dopiero po interwencji Gazety Pleszewskiej goście ogródka piwnego na pleszewskim rynku mają dostęp do toalety. Umowa z pracownicą ratuszowej ubikacji Jolantą Kozal została podpisana dopiero 14 sierpnia, czyli po tym, ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dopiero po interwencji Gazety Pleszewskiej goście ogródka piwnego na pleszewskim rynku mają dostęp do toalety. Umowa z pracownicą ratuszowej ubikacji Jolantą Kozal została podpisana dopiero 14 sierpnia, czyli po tym, jak dziennikarze tygodnika zaczęli wokół sprawy chodzić. Wcześniej położony najbliżej ratusza ogródek po godzinie 18 toalety nie miał, co potwierdzała pracownica toalet. Było to niezgodne z przepisami. Więcej na temat załatwiania potrzeb fizjologicznych przez bywalców ogródka piwnego przy ratuszu można przeczytać a artykule ,,Zamykają toalety, gościom ogródków zostają... kwiatki''

Inny godny polecenia artykuł dotyczy tegorocznych żniw. Rolnicy cieszą się z plonów zbóż wyższych o 30, 40 a nawet 50 procent. Skarżą się na ceny skupu zbóż najniższe od 20 lat. O tym, czy niższe ceny zbóż wpłyną na cenę mąki oraz chleba, a także o skupie interwencyjnym pisze Gazeta Pleszewska w artykule ,,Obfity plon ale ceny niskie''.

Gazeta pisze też o telefonach komórkowych, bez których nie wyobrażamy sobie życia, o jednodniowej wyprawie na Jasną Górę, gdzie można przeżyć dzień w tłumie bez słów na ,,k'' i ,,ch''.

Przedstawiamy też Martę Karalus - Kuszczak - córkę bardzo znanego taty.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!