Dwie dziewczyny z okolic Łodzi zostały wybrane do finałowej dwunastki tegorocznej edycji Schwarzkopf Elite Model Look. Finalistki wezmą udział w zgrupowaniu Elite Model School, a następnie wspólnie wystąpią w finałowej Gali walcząc o zwycięstwo i światowy kontrakt z agencją Elite.

Łódź reprezentować będą Olga Łoś i Martyna Kwiatos. Dziewczyny zostały wybrane podczas castingu w Manufakturze.

16-letnia Olga Łoś na co dzień mieszka w Pabianicach i chodzi do gimnazjum. Jej pasją jest muzyka – chętnie śpiewa. Ma 178 cm wzrostu, a jej wymiary to 82/66/92.

19-letnia Martyna Kwiatos wybiera się na studia o kierunku inżynieria środowiska. Martyna jest wysportowaną nastolatką, w wolnych chwilach uprawia lekkoatletykę i jeździ konno. Jej wymiary to 90/63/79 i 175 cm wzrostu.

Pozostałe finalistki to:
Paulina Paździor, Kinga Piórkowska, Laura Kuczkowska, Karolina Kopacz, Aleksandra Borczak, Izabela Plucinska, Julia Siekierska, Katarzyna Kosińska, Anna Bortnowska, Joanna Dorula.

Finalistki biorą udział w zgrupowaniu Elite Model School. Te kilka dni to nic innego jak szkoła modelingu w pigułce. W pięknych wnętrzach i ogrodach Venecia Palace Hotel dziewczęta poznają podstawy pracy modelki – pod okiem specjalistów z branży będą uczyć się jak dbać o siebie, wykonywać makijaż czy fryzurę, chodzić po wybiegu, nosić poszczególne części stroju tak aby najlepiej je eksponować i wielu innych rzeczy. Spotkają się również ze znanymi osobami ze świata mody.

Elite Model School zakończy uroczysta Gala Elite. Podczas Gali wszystkie finalistki będą miały szanse zaprezentowania się. Warszawski Teatr Komedia przeobrazi się w wielki wybieg mody, gdzie dziewczęta w pierwszym swoim pokazie na żywo będą oceniane przez międzynarodowe jury.

Uroczystość poprowadzą Katarzyna Kępka i Paweł Orleański, a w przerwach między pokazami usłyszymy piosenki z kultowego West Side Story w nowych aranżacjach Michała Gasza i Zofii Nowakowskiej. Gala będzie transmitowana przez program TV4 23 września o 22.35.

Zwyciężczyni zakwalifikuje się do światowego finału elite model look 2012. Weźmie w nim udział wraz z finalistkami ze wszystkich 70 krajów, w których przeprowadzany jest konkurs. Nagrodą główną, prócz niezapomnianej przygody, jest trzyletni kontrakt z najbardziej znaną agencją świata – Elite.

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

chuda (gość)

tak tylko że niektóre dziewczyny są takie z natury ,,szkaradnie chude'' i mają taką a nie inną sylwetke bo to nie jest od nich zależne-takie sie urodziły i są

9944 (gość)

ciekawe czy te panienki wiedzą że w tej branży droga do kariery wiedzie przez łóżka różnych menadżerów, projektantów itp i że cnotliwe to nie mają czego tam szukać?

patrzący obiektywnie (gość)

...j.eban.e głupie c.ip.y za naukę/pracę się weźcie lepiej, bo z modelingu to chleba mieć nie będziecie.....swoją drogą jak takie wieszaki brzydkie bez kształtów może ktoś wybierać, dla mnie ohyd połączona z niesmakiem jak się na takie coś patrzy......o sprawach łóżkowych (zero podniecenia) czy pokazaniu się wśród ludzi nie wspomnę. Żenuaaaaa!!!!!!!!!!!

xiądz (gość)

Taka chuda, o szkaradnych kończynach dolnych, bez biustu, jest zwyczajnie nieatrakcyjna.
Do kobiety to wiele im brakuje. Dziwie się tym menedżerom czy jak tam oni się zwią, że takie panny biorą sobie do łóżka, żeby dać im szanse w świecie mody. Przecież jest tyle pięknych i seksownych pań.

Plebejskie, rudytywne twarze (gość)

tylko szczupłe, niektóre mają nogi jak pałąki albo szczudła. generalnie słabo, biednie, nic więcej. no i nazwiska, siekierska, kwiatos skąd to się tu do Łodzi przywlokło, z jakiej prowincji...

dm

Pewnie, jak dziewczyna jest szczupła to na pewno ma anoreksję. Dziwne, że jak chłop jest chudy to nikogo to nie bulwersuje.
Powodzenia dziewczyny, bądźcie zdrowe.