Klub fitness Only You w Piotrkowska 217 zaprasza na dzień otwarty. W sobotę od godz. 11 będzie można skorzystać z darmowych treningów, konsultacji, rabatów oraz wziąć udział w konkursach przygotowanych specjalnie na ten dzień.

Only You w Piotrkowska 217 otwiera w sobotę studio treningu personalnego. Od godz. 11 odbędą się drzwi otwarte podczas których mieszkańcy Łodzi będą mogli zwiedzić studio, zapoznać się z dostępnym sprzętem oraz poznać osobiście trenerów.

Zainteresowanie zdrowym stylem życia stale rośnie wśród mieszkańców naszego miasta. Na każdym kroku można też spotkać miłośników biegania. Stale rosnącą popularnością cieszą się zajęcia zorganizowane i regularne korzystanie z siłowni czy basenu. W sobotę można dowiedzieć się jakie korzyści daje studio treningu personalnego.
Dobry trening to taki, który jest przygotowany specjalnie dla konkretnej osoby. Indywidualne podejście w tym przypadku stanowi fundament budowania skutecznego planu treningowego. Minimalizuje również ryzyko kontuzji - mówi Michał Płachciński, właściciel i doświadczony trener Only You.

Weekend 11-13 września w Łodzi:


Summer Dying Loud 2015 [PROGRAM]
Bajka przy Piotrkowskiej. Powstaje pierwszy w Łodzi klub disco [ZDJĘCIA]
Targi zoologiczne Pet Fair w Łodzi 11-13 września
Turniej tenisowy w Łodzi. Zagrają charytatywnie na Lumumbowie
Festiwal Kompetencji w Fabryce Kreatywności w Łodzi
Bigiel na Żytniej w Łodzi. Impreza w ramach 100-lecia przyłączenia Bałut. Zagra dla Was m.in Zeus
Piknik z okazji 90-lecia łódzkiego lotniska
Wrześniowe Ściganie. Zawody kolarskie dla dzieci i młodzieży w KS Społem
121. urodziny Tuwima na OFF Piotrkowska

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!