W niedzielę dzieci z 14 państw spotkały się na Open Day w Szkole Podstawowej nr 192 przy ul. Krzemienieckiej w Łodzi. Dzieci do Polski zaprosiło stowarzyszenie Międzynarodowe Wioski Dziecięce (Children's International Summer Villages - CISV). Letnia wioska została w tym roku zorganizowana w Łodzi po raz pierwszy.

W programie artystycznym zaprezentowały się drużyny z 14 krajów, m.in. Brazylii, Indonezji, Kanady, Meksyku, Tajlandii i USA.

Dzieci przyjechały do Łodzi na czterotygodniowy obóz. Przez miesiąc dzieci z czterech kontynentów poznają w Łodzi zwyczaje i kultury poszczególnych krajów.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

pogromca prostactwa (gość)

Wścibski ochlej Kałużny z 340 Dolnośląskie jeździ po pijaku, stary obleśny emeryt, który nieudolnie stara się podrywać koleżanki swojej córki wystawiając się na śmieszność. Żal i żenada proszę państwa!