Opisywany, nie tylko w naszej gazecie, incydent po piątkowym meczu piłkarskiej ekstraklasy Arka - Wisła pomiędzy zawodnikiem gości Patrykiem Małeckim, a dyrektorem sportowym Arki Andrzejem Czyżniewskim znalazł swoje odbicie w oświadczeniu wydanym przez gdyński klub.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Przypomnijmy, że po wspomnianym spotkaniu doszło do słownej utarczki pomiędzy piłkarzem Wisły, a dyrektorem Arki, w finale której Czyżniewski wytargał "wychowawczo" za ucho Małeckiego. Oto nadesłane do redakcji oświadczenie:
"Odnosząc się do informacji medialnych dot. zdarzenia pomiędzy dyrektorem sportowym Arki Andrzejem Czyżniewskim, a zawodnikiem Wisły Kraków Patrykiem Małeckim klub potwierdza, że tuż po zakończeniu meczu doszło do wymiany zdań pomiędzy nimi.

Zdarzenie to wpisane było niejako w atmosferę meczowego stresu, jednak dyrektor Czyżniewski stwierdza, że niezależnie od przyczyn taki incydent nie powinien mieć miejsca.
Dyrektor żałuje, że stał się uczestnikiem takiego zdarzenia i zapewnia, że do podobnych sytuacji więcej nie dojdzie".

Cóż, miejmy nadzieję, że podpisane przez rzecznika prasowego Arki Tomasza Rybińskiego oświadczenie rzeczywiście zakończy sprawę tego incydentu i nie będzie miał on swojego dalszego ciągu, chociażby przed Wydziałem Dyscypliny PZPN. Obie strony były bowiem winne temu zdarzeniu i mamy nadzieję, że obie potrafią z tej sytuacji wyciągnąć odpowiednie wnioski na przyszłość.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!