Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W klubie Wytwórnia w Łodzi przy ul. Łąkowej 29 w czwartek rozpoczynają się Urbanator Days.

Autorski projekt Michała Urbaniaka to cykl warsztatów muzycznych połączonych z koncertami i jam session. Urbanator Days odbędą się w tym roku w ramach III Letniej Akademii Jazzu, a w zasadzie będzie ich zakończeniem i ukoronowaniem.

Dni Urbanatora, bo tak można przetłumaczyć angielską nazwę, trwać będą dwa dni - czwartek i piątek. Do udziału w projekcie Urbanator Days Michał Urbaniak zaprosił swoich wieloletnich przyjaciół i członków jego zespołów, fantastycznych, znanych i elektryzujących muzyków z Europy i Nowego Jorku. W czwartek między godz. 14 a 16 odbędą się warsztaty z mistrzem skrzypiec. Będzie można zobaczyć pracę zespołu "od kuchni", podpatrzeć ich techniki grania, porozmawiać z muzykami, a także skorzystać z ich rad i podpowiedzi. Wszyscy chętni mogą przyjść z własnymi instrumentami. W piątek między godz. 16 a 18 odbędzie się próba otwarta, której mogą przyglądać się wszyscy chętni. Po próbie, o godz. 19, zaplanowano koncert Urbanatora połączony z jam session z udziałem uczestników warsztatów. Wstęp na obydwa dni jest bezpłatny.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!