Druhowie z OSP Chojne mistrzami województwa łódzkiego(ZDJĘCIA)

Dariusz Piekarczyk
Druhowie z OSP Chojne mistrzami województwa łódzkiego
Druhowie z OSP Chojne mistrzami województwa łódzkiego Fot. Dariusz Piekarczyk
W Sieradzu rozegrano 1 maja 5. Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Piłce Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych. Do rywalizacji stanęło 10 drużyn.

Mistrzem województwa łódzkiego zostali druhowie z OSP Chojne koło Sieradza, którzy pokonali w finale OSP Wójcin 5:0. W meczu, którego stawka było trzecie miejsce w turnieju druhowie z OSP Nagórzyce pokonali OSP Buczek 4:0. Półfinały: Nagórzyce - Chojne 0:2, Wójcin - Buczek 3:1.

Królem strzelców został Michał Goliński z Chojnego - strzelec 13 goli. Najlepszym zawodnikiem Marcin Kamiński z Chojnego.