ZMIANY W KURSOWANIU MPK ŁÓDŹ
ZMIANY W NOCY Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ (22/23 KWIETNIA):
Linia N2
* RETKINIA (Wyszyńskiego) - Popiełuszki, Kusocińskiego, Armii Krajowej,
Wyszyńskiego, Waltera Janke, Maratońska, Bandurskiego, Włókniarzy, Kopernika, Żeromskiego, Skłodowskiej-Curie, Struga, Kościuszki, Zachodnia, Limanowskiego, Bałucki Rynek, Łagiewnicka, Sikorskiego, Świtezianki - ŚWITEZIANKI
* ŚWITEZIANKI - Świtezianki, Sikorskiego, Łagiewnicka, Bałucki Rynek, Limanowskiego, Zachodnia, Kościuszki, Struga, Żeromskiego, Kopernika, Włókniarzy, Bandurskiego, Maratońska, Waltera Janke, Wyszyńskiego, Armii Krajowej, Kusocińskiego, Popiełuszki – RETKINIA (Wyszyńskiego)
ZOBACZ TEŻ:
ZMIANY W NIEDZIELĘ (23 KWIETNIA) W GODZ. 8:30 - 15:30:
Linia 4
* HELENÓWEK – Zgierska, Wojska Polskiego, Franciszkańska, Kilińskiego, Rodziny Poznańskich, Węglowa, Tramwajowa, Narutowicza, Kopcińskiego, Śmigłego Rydza, Dąbrowskiego – DW. ŁÓDŹ DĄBROWA
* DW. ŁÓDŹ DĄBROWA – Dąbrowskiego, Rydza Śmigłego, Kopcińskiego, Narutowicza, Tramwajowa, Węglowa, Rodziny Poznańskich, Kilińskiego, Franciszkańska, Wojska Polskiego, Zgierska – HELENÓWEK
Linia 6
* KURCZAKI – Rzgowska, pl. Niepodległości, Piotrkowska, Żwirki, Kościuszki, Mickiewicza, Kilińskiego, Franciszkańska, Wojska Polskiego – DOŁY
* DOŁY – Wojska Polskiego, Franciszkańska, Kilińskiego, Mickiewicza, Kościuszki, Żwirki, Piotrkowska, pl. Niepodległości, Rzgowska – KURCZAKI
Linia 15
* KURCZAKI – Rzgowska, Paderewskiego, Politechniki, Żeromskiego, Kopernika, Gdańska, Zielona,Narutowicza, Kilińskiego, Pomorska, działki - TELEFONICZNA
* TELEFONICZNA - działki, Pomorska, plac Wolności, Pomorska, Kilińskiego, Narutowicza, Zielona, Gdańska, Kopernika, Żeromskiego, Politechniki, Paderewskiego, Rzgowska – KURCZAKI
Linia 43A
***DW. ŁÓDŹ ŻABIENIEC – Limanowskiego, Zachodnia, Legionów, Konstantynowska, Konstantynów Łódzki: Łódzka, Jana Pawła II – KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI (pl. Wolności)
* KONSTANTYNÓW ŁÓDZKI (pl. Wolności) - Konstantynów Łódzki: Jana Pawła II, Łódzka, Konstantynowska, Legionów, Zachodnia, Limanowskiego - DW. ŁÓDŹ ŻABIENIEC**
Linia 45
* TELEFONICZNA – działki, Pomorska, Kilińskiego, Franciszkańska, Wojska Polskiego, Zgierska, Zgierz: Łódzka, 1 Maja – ZGIERZ (pl. Kilińskiego)
* ZGIERZ (pl. Kilińskiego) - Zgierz: 1 Maja, Łódzka, Zgierska, Wojska Polskiego, Franciszkańska, Kilińskiego, Pomorska, działki – TELEFONICZNA
Linia 46
* STOKI – Giewont, Telefoniczna, działki, Pomorska, Kilińskiego, Franciszkańska, Wojska Polskiego, Zgierska, Zgierz: Łódzka, pl. Jana Pawła II, Łęczycka, Ozorkowska, Lućmierz, Emilia, Słowik, Aleksandria, Ozorków: Zgierska, Wyszyńskiego, Południowa, Nowy Rynek, Konstytucji 3 Maja – OZORKÓW (Cegielniana)
* OZORKÓW (Cegielniana) - Konstytucji 3 Maja, Nowy Rynek, Południowa, Wyszyńskiego, Zgierska, Aleksandria, Słowik, Emilia, Lućmierz, Ozorkowska, Łęczycka, pl. Jana Pawła II, Łódzka, Zgierska, Wojska Polskiego, Franciszkańska, Kilińskiego, Pomorska, działki, Telefoniczna, Giewont – STOKI
ZOBACZ MAPĘ ULIC WYŁĄCZONYCH Z RUCHU:
ZMIANY W NIEDZIELĘ (23 KWIETNIA) OD PORANNYCH WYJAZDÓW DO GODZ. OK. 15:30
Linia 6 (MUK)
* PARZĘCZEWSKA/STAFFA-Parzęczewska, Staffa, Tuwima, Gałczyńskiego, Piątkowska, Piłsudskiego, 1 Maja, Długa, ks. Popiełuszki, Śniechowskiego, Konstantynowska, Szczecińska, św. Teresy, Kaczeńcowa, Aleksandrowska, Rydzowa, Rojna, Szczecińska, Rąbieńska, Traktorowa, Aleksandrowska – DW. ŁÓDŹ ŻABIENIEC
***DW. ŁÓDŹ-ŻABIENIEC - Aleksandrowska, Traktorowa**, Rąbieńska, Szczecińska, Rojna, Rydzowa, Aleksandrowska, Kaczeńcowa, św. Teresy, Szczecińska, Konstantynowska, Śniechowskiego, ks. Popiełuszki, 1 Maja, Piłsudskiego, Piątkowska, Gałczyńskiego, Tuwima, Staffa, Parzęczewska - PARZĘCZEWSKA/STAFFA
Linie 54A, 54B, 54C, 54D
* Wszystkie wyjazdy z Wydawniczej przez ul. Tuwima, Nową, Nawrot, Kopcińskiego do Piłsudskiego i dalej swoimi trasami, powrót na pętlę Wydawnicza bez zmian
Linia 55
* KARPACKA - Paderewskiego, Pabianicka, Piotrkowska, Milionowa, Śmigłego-Rydza, Przybyszewskiego, Tatrzańska, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego – DW. ŁÓDŹ DĄBROWA
* DW. ŁÓDŹ DĄBROWA – Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Felińskiego, Tatrzańska, Przybyszewskiego, Śmigłego-Rydza, Milionowa, Piotrkowska, Pabianicka, Paderewskiego – KARPACKA
- dodatkowe przystanki: Milionowa - Kilińskiego
Linia 57
- Linia zawieszona do ok. 15:30
Linia 59
* ŚWITEZIANKI – Świtezianki, Sikorskiego, Zgierska, Limanowskiego, Zachodnia – ZACHODNIA/LIMANOWSKIEGO
***ZACHODNIA-LIMANOWSKIEGO** – Zachodnia, Zgierska, Sikorskiego, Świtezianki – ŚWITEZIANKI
- Tymczasowy przystanek: Zachodnia/Limanowskiego po północnej stronie ul. Limanowskiego na ul. Zachodniej
Linia 69B
* KUSOCIŃSKIEGO – Popiełuszki, Maratońska, Bandurskiego, Jana Pawła II, Pabianicka, rondo Lotników Lwowskich, Paderewskiego, Broniewskiego, Felińskiego, Gojawiczyńskiej, Dąbrowskiego, Lodowa, Przybyszewskiego, Puszkina, Maszynowa – DW. ŁÓDŹ WIDZEW
* DW. ŁÓDŹ WIDZEW – Maszynowa, Puszkina, Przybyszewskiego, Lodowa, Dąbrowskiego, Gojawiczyńskiej, Felińskiego, Broniewskiego, Paderewskiego, Politechniki, rondo Lotników Lwowskich, Pabianicka, Jana Pawła II, Bandurskiego, Maratońska, Popiełuszki – KUSOCIŃSKIEGO
- Przy Kaliskim autobusy linii 69B nie wjeżdżają w torowisko
Linia 73
* 11 LISTOPADA – 11 Listopada, Włókniarzy, Liściasta, Zgierska, Limanowskiego, Zachodnia – ZACHODNIA/LIMANOWSKIEGO
***ZACHODNIA/LIMANOWSKIEGO** - Zachodnia, Zgierska, Liściasta, Włókniarzy, 11 Listopada – 11 LISTOPADA
- Tymczasowy przystanek: Zachodnia/Limanowskiego po północnej stronie ul. Limanowskiego na ul. Zachodniej
Linie 74A, 74B
* HUTA JAGODNICA/ZŁOTNO – Złotno, Kwiatowa, Rąbieńska, Traktorowa, Aleksandrowska, Limanowskiego – ZAJEZDNIA LIMANOWSKIEGO
***ZAJEZDNIA LIMANOWSKIEGO – Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Rąbieńska, Kwiatowa**, Złotno – ZŁOTNO / HUTA JAGODNICA
Linia 76
- Linia zawieszona do ok. 15:30
Linia 79
* ŚWITEZIANKI – Świtezianki, Sikorskiego, Włókniarzy, Niezapominajki, 11 Listopada, Włókniarzy, Pojezierska, Hipoteczna, Klonowa, Kasprzaka, Drewnowska, Zachodnia, Zgierska, Limanowskiego, Zachodnia, Drewnowska, Kasprzaka, Klonowa, Limanowskiego, Hipoteczna, Pojezierska, Włókniarzy, Sikorskiego, Świtezianki - ŚWITEZIANKI
Linia 80
* JANÓW – Hetmańska, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego, Niciarniana, Piłsudskiego, Kopcińskiego, Wydawnicza – WYDAWNICZA
***WYDAWNICZA –Tuwima, Nowa, Kopcińskiego**, Piłsudskiego, Niciarniana, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Hetmańska – JANÓW
Linia 83
- Linia zawieszona do ok. 15:30
Linia 85A
* ŁÓDŹ FABRYCZNA – Rodziny Poznańskich, P.O.W, Narutowicza, pl. Dąbrowskiego, Sterlinga, Pomorska, Rondo Solidarności, Palki, Wojska Polskiego, Franciszkańska, Szklana, Marysińska, Inflancka, Zagajnikowa, Okopowa – MARYSIN (OKOPOWA)
* MARYSIN (OKOPOWA) – Okopowa, Marysińska, Szklana, Franciszkańska, Wojska Polskiego,Palki, rondo Solidarności, Pomorska, Sterlinga, pl. Dąbrowskiego, Narutowicza, Rodziny Scheiblerów, Rodziny Poznańskich – ŁÓDŹ FABRYCZNA
Linia 85B
* ŁÓDŹ FABRYCZNA – Rodziny Poznańskich, P.O.W., Narutowicza, pl. Dąbrowskiego, Sterlinga, Pomorska, Rondo Solidarności, Palki, Wojska Polskiego, Franciszkańska, Szklana, Marysińska, Astrów, Warszawska, Skrzydlata – ARTURÓWEK
* ARTURÓWEK – Skrzydlata, Warszawska, Astrów, Marysińska, Szklana, Franciszkańska, Wojska Polskiego, Palki, rondo Solidarności, Pomorska, Sterlinga, pl. Dąbrowskiego, Narutowicza, Rodziny Scheiblerów, Rodziny Poznańskich – ŁÓDŹ FABRYCZNA
Linia 86
* KUSOCIŃSKIEGO – Popiełuszki, Maratońska, Bandurskiego, Włókniarzy, Struga, Żeligowskiego, 6 Sierpnia, Żeromskiego, Próchnika, Zachodnia, Więckowskiego, Żeromskiego, Struga, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Bandurskiego, Maratońska, Popiełuszki – KUSOCIŃSKIEGO
- Dodatkowy przystanek: Zachodnia-Próchnika na wysokości przystanku tramwajowego
Linie 87A, 87B
* ŻUBARDZKA – Inowrocławska, Lutomierska, Klonowa, Kasprzaka, Drewnowska, Zachodnia, Limanowskiego, Bałucki Rynek, Zawiszy, Franciszkańska, Wojska Polskiego, Palki, Telefoniczna (TELEFONICZNA 87B), Doły, Smutna – SMUTNA (87A).
* SMUTNA (87A) – Smutna, Doły, TELEFONICZNA (87B) - Telefoniczna, Palki, Wojska Polskiego, Franciszkańska, Organizacji WiN, Rynek Bałucki, Limanowskiego, Zachodnia, Drewnowska, Kasprzaka, Klonowa, Lutomierska, Włókniarzy, Żubardzka – ŻUBARDZKA
Linia 88A
* ŁÓDŹ FABRYCZNA – Rodziny Poznańskich, Rodziny Scheiblerów, Uniwersytecka, Jaracza, Kilińskiego, Narutowicza, Zielona, Żeromskiego, Struga, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Bandurskiego, Maratońska, Waltera-Janke, Pienista, Maczka, Sołtyka – LOTNISKO
* LOTNISKO – Sołtyka, Maczka, Pienista, Waltera-Janke, Maratońska, Bandurskiego, Włókniarzy, Struga, Żeligowskiego, 6 Sierpnia, Żeromskiego, Zielona, Narutowicza, Kilińskiego, Rodziny Poznańskich – ŁÓDŹ FABRYCZNA
Linia 96
* ROJNA – Rojna, Traktorowa, Aleksandrowska, Woronicza, Wielkopolska, Lutomierska, Zachodnia, Zielona, Narutowicza, pl. Dąbrowskiego, Narutowicza, Kopcińskiego, Śmigłego-Rydza, Przybyszewskiego, Książąt Polskich, Zakładowa, Hetmańska – JANÓW
* JANÓW – Hetmańska, Zakładowa, Książąt Polskich, Przybyszewskiego, Śmigłego-Rydza, Kopcińskiego, Jaracza, Kilińskiego, Narutowicza, Zielona, Kasprzaka, Lutomierska, Wielkopolska, Woronicza, Helska, Aleksandrowska, Traktorowa, Rojna – ROJNA
Linia 97A
* TARGOWY RYNEK (ALEKSANDRÓW) – Warszawska, Daszyńskiego, 1 Maja, Ogrodowa, Wojska Polskiego, Konstantynowska, Rąbień, Antoniew, Łódź: Szczecińska, Podchorążych, Złotno, Kwiatowa, Rąbieńska, Traktorowa, Aleksandrowska, Limanowskiego – ZAJEZDNIA LIMANOWSKIEGO
***ZAJEZDNIA LIMANOWSKIEGO – Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Rąbieńska, Kwiatowa, Złotno**, Podchorążych, Szczecińska, Antoniew, Rąbień, Aleksandrów: Konstantynowska, Pabianicka, Wierzbińska, 1 Maja, Daszyńskiego, Warszawska – TARGOWY RYNEK (ALEKSANDRÓW)
Linia 97B
* NIESIĘCIN – Niesięcin, Zgierska, Łódź: Szczecińska, Podchorążych, Złotno, Kwiatowa,Rąbieńska, Traktorowa, Aleksandrowska, Limanowskiego – ZAJEZDNIA LIMANOWSKIEGO
***ZAJEZDNIA LIMANOWSKIEGO – Limanowskiego, Aleksandrowska, Traktorowa, Rąbieńska, Kwiatowa, Złotno**, Podchorążych, Szczecińska, Konstantynów: Zgierska, Niesięcin – NIESIĘCIN
Linia 99
* 11 LISTOPADA – 11 Listopada, Włókniarzy, Liściasta, Zgierska, Kniaziewicza, Kalinowa, Hipoteczna, Klonowa, Kasprzaka, Zielona, 1 Maja, Żeligowskiego, Łąkowa, Karolewska, Włókniarzy, Bandurskiego, Maratońska, Popiełuszki – RETKINIA
* RETKINIA – Popiełuszki, Maratońska, Bandurskiego, Włókniarzy, Struga, Żeligowskiego, Więckowskiego, Zielona, Kasprzaka, Klonowa, Hipoteczna, Kalinowa, Kniaziewicza, Zgierska, Liściasta, Włókniarzy, 11 Listopada – 11 LISTOPADA
Maraton Dbam o Zdrowie 2015 w Łodzi:
Na trasie objazdu autobusy będą zatrzymywać się na istniejących przystankach autobusowych, oraz na przystankach tramwajowych:
- Pomorska – Kamińskiego - w obu kierunkach
- Pomorska-Sterlinga – na zachód,
- Zielona – Gdańska – w obu kierunkach
- Zielona – Kościuszki – w obu kierunkach
- Zielona – Żeromskiego - w kier. zachodnim
oraz na przystankach tymczasowych:
- Milionowa – Kilińskiego – w kierunku wschodnim
- Milionowa – Kilińskiego – w kierunku zachodnim
- Zachodnia – Limanowskiego - w kierunku północnym (za Limanowskiego)
- Zgierska – Bałucki Rynek – w kierunku południowym
- Kilińskiego – Narutowicza - w kierunku południowym
- Zachodnia-Próchnika – w kierunku południowym,
- Zielona-pl. Hallera na zachód,
- Bandurskiego - dw. Łódź Kaliska – w kierunku wschodnim poza torowiskiem – na jezdni.
- Maratońska - Waltera-Janke (na pn-wsch.)
Otwarcie sezonu motocyklowego na Jasnej Górze
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?