Wojewódzki Urząd Pracy w Łodzi wybrał w tym tygodniu instytucje, które będą udzielały bezzwrotnej pomocy finansowej na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Dotacja wyniesie 20 tysięcy złotych - dwa razy mniej niż dotychczas.

- Urząd chciał, by pomoc dotarła do większej grupy zainteresowanych, stąd obniżona kwota dotacji - dowiedzieliśmy się w punkcie informacyjnym WUP. - Preferowane będą kobiety do 25. roku życia lub po 45. roku życia, pozostające bez pracy.

Pieniądze pochodzą z Europejskiego Funduszu Społecznego. Wojewódzki Urząd Pracy wybiera instytucje, które będą decydowały, komu je przyznać, a także nadzoruje cały proces rozdzielania środków unijnych.

Czytaj także

  Komentarze (4)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  -dr- (gość)

  TRUDNĄ SYTUACJĘ GOSPODARCZĄ TO MAMY DZIĘKI PO I TUSKOWI !! ! ! 100MLD deficytu, KORUPCJA i zawalony system finansowy Państwa (ZUS,KRUS, NFZ) forsiasty to poseł/radny PO z typową butą i arogancją wali w zwykłego człowieka, często lepiej wykształconego i kulturalniejszego.. zarazo WASZ czas przynajmnije w ŁODZI się skończy w tym roku... AFERAŁOWIE!!!!!

  ps. moja firma w latach 2005-2007 zatrudniało 25 osób, dziś po podwyżkach podatków i opłat(parapodatków) zatrudniam 6 (w tym dwie na czarno!) a ty FORSIASTY jak tam przetargi??? DOBRZE WIDZĘ IDĄ SZUJO!!!!

  zen (gość)

  Wiedziałbyś, że 40 tysięczna dotacja pochodzi z UE. Twoja znajomość przedmiotu jest podobna do znajomości ortografii.

  FORSIASTY (gość)

  Jestem zdania że miejsce bezrobotnego jest na wyspach bo my tutaj w Polsce takich darmozjadów nie potrzebujemy ! Mamy trudną sytuację budrzetową odziedziczoną po PIS i dlatego wszelkie sponsorowanie należy zliwkidować ! jak ktoś nie daje rady w Polsce niech zmyka do UK ! Może tam znajdzie lepszy świat !