Aby ułatwić fanom Madonny dojazd na koncert i powrót do domu po imprezie, Zarząd Transportu Miejskiego uruchamia dodatkowe połączenia autobusowe i tramwajowe. Inaczej będzie kursowało także warszawskie metro.
Jak dojechać na imprezę
Na koncert dowiozą fanów dwie linie tramwajowe:
linia nr 5 - będzie kursowała co 15 minut na trasie metro Młociny - Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego - al. Reymonta - Powstańców Śląskich - Nowe Bemowo;
linia nr 24 - w kierunku Bemowa będzie kursowała co 5 minut na trasie Gocławek - Grochowska - pl. Szembeka - Grochowska - rondo Wiatraczna - al. Waszyngtona - rondo Waszyngtona - al. Księcia Józefa Poniatowskiego - most Poniatowskiego - wiadukt mostu Poniatowskiego - Al. Jerozolimskie - rondo de Gaulle'a - Al. Jerozolimskie - rondo Dmowskiego - Al. Jerozolimskie - pl. Zawiszy - Towarowa - rondo Daszyńskiego - Prosta - Kasprzaka - Skierniewicka - Wolska - Młynarska - Obozowa - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich - Nowe Bemowo.
Powrót po koncercie
Fanów rozwiozą do domów:
autobusy oznaczone symbolem metra warszawskiego kursujące na trasie: Conrada - al. Reymonta - Oczapowskiego - Kasprowicza - metro Wawrzyszew - Kasprowicza - Sokratesa - Conrada - Conrada. Autobusy będą kursowały w godz. 23.30-4;
co 15 minut będzie kursowała linia nocna N53 na trasie metro Marymont - Nowodwory;
jeździć będą także linie nocne N01, N02, N43;
na trasie metro Młociny - metro Ursynów będzie kursowała linia N01;
z ul. Emilii Plater będą odjeżdżały autobusy 507 (kier. Gocław), N24 (kier. Rembertów), N25 (kier. Trasa Łazienkowska) oraz N31 (kier. Stegny);
metro będzie kursowało od północy do godz. 2.30 co 5 minut, a w godz. 2.30-5 co 15 minut;
tramwaje - ZTM uruchomi specjalne linie;
924 pojedzie w godz. 23-4 trasą: al. Zieleniecka - al. Zieleniecka - rondo Waszyngtona - al. Księcia Józefa Poniatowskiego - most Poniatowskiego - wiadukt mostu Poniatowskiego - Al. Jerozolimskie - rondo de Gaulle'a - Al. Jerozolimskie - rondo Dmowskiego - Al. Jerozolimskie - pl. Zawiszy - Towarowa - rondo Daszyńskiego - Prosta - Kasprzaka - Skierniewicka - Wolska - Młynarska - Obozowa - Dywizjonu 303 - Radiowa - Powstańców Śląskich - Nowe Bemowo;
909 będzie kursowało od północy do 4 na trasie: Gocławek - Grochowska - pl. Szembeka - Grochowska - rondo Wiatraczna - al. Waszyngtona - rondo Waszyngtona - al. Księcia Józefa Poniatowskiego - most Poniatowskiego - wiadukt mostu Poniatowskiego - Al. Jerozolimskie - rondo de Gaulle'a - Al. Jerozolimskie - rondo Dmowskiego - Al. Jerozolimskie - pl. Zawiszy - Grójecka - pl. Narutowicza - Grójecka - al. Krakowska - Okęcie;
928 w godz. 23:30-4 na trasie: metro Młociny - Nocznickiego - Wólczyńska - Broniewskiego - pl. Grunwaldzki - al. Jana Pawła II - rondo Zgrupowania AK "Radosław" - Słomińskiego - most Gdański - Starzyńskiego - rondo Starzyńskiego - Starzyńskiego - rondo Żaba - Odrowąża - Budowlana - Rembielińska - Annopol.
Od godz. 23 pozostałe autobusy i tramwaje będą jeździły objazdami. Powód to zamknięcia dla ruchu ul. Powstańców Śląskich na odcinku Wrocławska - Maczka.
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?