Dodatkowe autobusy MPK do Ptak Outlet

Dodatkowe autobusy MPK do Ptak Outlet (© archiwum poskapresse)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sobotę w Rzgowie zostanie otwarty Ptak Outlet. MPK w Łodzi zwiększy liczbę kursów autobusów do Centrum Targowego Ptak.

W dni robocze na liniach 50 i 70 będą 4 dodatkowe kursy a w soboty i niedziele 6 dodatkowych kursów.

Sprawdź, jakie będą ceny w Ptak Outlet w Rzgowie koło Łodzi

Czytaj także

  Komentarze (12)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  ja :D (gość)

  Ta... Takie mi dodanie kursów, że po prostu szał. Po prostu wydłużenie kilku kursów 50 (tych co już jeżdżą do Rzgowa), co jest głupotą, bo to kursy 50A powinny zostać zamienione na 50 do Outletu. Trochę inaczej sprawa wygląda w przypadku 70, bo tam widać dodanie tych kursów... Pomijam już bałagan w rozkładach tych linii.

  Uc (gość)

  MPK to jak widac prywatny przewoźnik co niektórych. PTAK dostał autobusy, Dell dostał autobusy. A pozostali muszą z...c jak chcą dojechac do szpitala, pracy czy coś załawic w mieście. A na koniec roku miejski przewoźnik dostanie wsparcie finansowe z 45 mln, bo brakuje im kasy.

  Rodziny pracowników MPK nie płacą za korzystanie z usług (gość)

  łódzkiego MPK !
  Łodzianie ze swoich podatków fundują im ten kosztujący wiele milionów rocznie przywilej !

  W przypadku autobusów MPK kursujących do Ptaka coś jest nie tak.
  Pierw ktoś wydał decyzję, że miejskie autobusy dotowane przez władzę będą wozić klientów do firmy Ptaka, teraz zwiększają ich częstotliwość.
  Nieśmiało chciałem zauważyć, że inne centra handlowe same wynajmują autobusy i wożą nimi swoich klientów !

  Topik (gość) (tomek)

  MPK jest jednostką budżetową i sama z siebie nie może decydować o ilości kursów czy autobusów. Miasto jest zleceniodawcą i płatnikiem dla MPK. Miasto ma obowiązek zapewnienia komunikacji dla mieszkańców a nie MPK. Dziwne dlaczego tak wiele osób jeszcze nie posiada tych informacji.

  tomek (gość)

  raczej źle myślicie.. BOooooo.. mpk to firma. a firma ma zarabiać. więc jeśli otwiera się coś, gdzie ludzie będą jeździli, to firma chce skorzystać na tym, więc PRZY ZAŁOŻENIU, że za przejazd SIĘ PŁACI. to mpk zarobi na takich liniach. ale ponieważ, pewnie większość z tu piszących nie płaci, to ma takie, a nie inne podejście. PS. Ptak zapewne sypnął konkretnie kasą dla mpk, aby takich kursów przybyło, myślicie, że nie stać go? :))

  łodzianin (gość)

  Na tronie MPK ciagle wisi ogłoszenie o zatrudnieniu kierowców. Wysłałem dokumenty i nic. Pewnie czekają jak jakiś gnój z platformy zrobi prawko.

  sołtys (gość)

  jakie autobusy? chyba ptakobusy, po drodze niech objadą okoliczne wioski, taka okazja do zakupów, taka okazja .....

  steel (gość)

  najpierw polikwidowali nocne autobusy, a teraz będą wspomagać prywatny biznes. Niech Ptak kupi sobie autobusy i nimi wozi ludzi!