Już za tydzień w podwrocławskich Dobrzykowicach wielkie atrakcje czekają wszystkich miłośników polskiej komedii ,,Sami swoi". To tam nakręcono większość scen do filmowej trylogii o Pawlaku i Kargulu: ,,Nie ma mocnych" i ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Już za tydzień w podwrocławskich Dobrzykowicach wielkie atrakcje czekają wszystkich miłośników polskiej komedii ,,Sami swoi". To tam nakręcono większość scen do filmowej trylogii o Pawlaku i Kargulu: ,,Nie ma mocnych" i ,,Kochaj albo rzuć".

Oprócz występów artystycznych (podziwiać będziemy m.in. Witolda Pyrkosza, który grał w filmie), zobaczymy także ciekawą wystawę fotograficzną. Przedstawione zostaną zdjęcia z Kresów Wschodnich sprzed 1939 roku. Obejrzymy też fotosy, na których zobaczymy, jak Kresowiacy żyli na Dolnym Śląsku zaraz po zakończeniu II wojny światowej.

Festyn zorganizowany zostanie przy boisku szkolnym w Dobrzykowicach. Początek: 22 sierpnia, godzina 15.30.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!