(© fot. Tom-Bud Developer)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W sobotę oraz w niedzielę (od godz. 10 do godz. 17) podczas zorganizowanych przez dewelopera dni otwartych można oglądać mieszkania w nowym kompleksie przy ul. Obywatelskiej 106.

Osiedle, noszące nazwę Oaza nad Jasieniem, tworzą trzy budynki pięciokondygnacyjne, w których w sumie są 332 mieszkania. Każde ma powierzchnię od 45 do 87 mkw.

Okazją do zorganizowania dni otwartych jest wprowadzenie przez dewelopera nowego modelu sprzedaży. Wystarczy wpłacić 50 tys. zł i można odebrać klucze do jednego z lokum na osiedlu. Pozostałą część ceny klient wpłaca z kolei pół roku później, bez żadnych odsetek.

Metr kwadratowy mieszkania w kompleksie kosztuje 5,1 tys. zł (bez względu na metraż i lokalizację).

Czytaj także

  Komentarze (2)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Mieszkaniec (gość)

  Po pierwsze z rzeki nie cuchnie, złomu i warsztatu nawet nie widać a samoloty przelatują sporadycznie kilkaset metrów od osiedla - nie nad dachem wiec nie wprowadzaj ludzi w błąd - zamieszkaj i się wypowiedz. A nie wspomniałeś o strzeżonym osiedlu, placu zabaw, grilu, altanach i młodych, miłych sąsiadach... ale jak to mówią czego oko nie widziało temu sercu nie żal;)

  klnt (gość)

  polecam "oaza nad jasieniem" z jednej strony cuchnacy o kazdej porze roku "jasien" z drugiej i trzeciej zlom, warsztat.... a nad dachem ...... korytarz powietrzny dla ladujacych samolotow, naprawde polecam goraco:)