(© Paweł Łacheta)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Obrońca Djordje Djokanović nie może grać w Widzewie i wraca do Czarnogóry - wszystko przez opieszałość PZPN w legalizacji transferu.

W środę wyrok w tej sprawie wydała UEFA. Djordje wraca do drużyny FK Buducnost Podgorica, a Widzew będzie szukać nowego zawodnika. Ale wyboru dużego raczej nie będzie mieć, bo w grę wchodzą gracze, którzy na dziś nie mają klubów, a trudno spodziewać się, że będą wśród nich klasowi zawodnicy.

Przypomnijmy, że w końcu sierpnia, tuż przed zamknięciem letniego okienka transferowego Djordje Djokanović podpisał kontrakt z Widzewem. Umowa miała obowiązywać do czerwca 2013 roku.Czytaj także

  Komentarze (17)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  rts1922 (gość)

  Zapamiętaj widzewski świniopasie swój komunistyczny rodowód.

  Niektóre kluby i związki sportowe podają fałszywe daty założenia .Był to efekt działań ówczesnej I sekretarz Komitetu Łódzkiego PZPR Michaliny Tatarkówny-Majkowskiej, która chciała mieć na swoim terenie najstarszy robotniczy klub sportowy w kraju. Nieprawdziwa jest data powstania RTS [Widzew Łódź]. Klub istnieje od 1922, a nie od 1910 roku .Oszustwo popełnione przez RTS Widzew jest największe. Podawanie roku 1910 jako daty powstania klubu jest fałszerstwem.RTS Widzew istnieje od 24 stycznia 1922 roku.Oszustw dokonano 1960 roku, kiedy to wiele klubów, m.in. Skra Warszawa i Siła Mysłowice, przygotowywało się do obchodów 50-lecia sportu robotniczego w Polsce.W ówczesnym KC postanowiono, że musi być też klub z Łodzi, "robociarskiego" miasta. Wytypowano Widzew. Wymyślono, że klub jest kontynuatorem tradycji Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego

  b (gość)

  gratulacje dla idiotów z ż*dzewa którzy zniszczyli pomnik upamiętniający pierwszy mecz ligowy w łodzi i pierwsze bramki w lidze Polskiej....gamonie

  :) (gość)

  i co szczekacie cw.e.ele z lykysy??? jeszcze tu jestescie?? w sumie internet wam tylko zostal buahahahahaa parchy:) zapamietajcie... Śmierć Żebrackiej Kuu.rr.wi.eee!!!!to hasło wam sie udalo i cala lodz jest z was z tego dumna:) TYLKO WIDZEW!!!!

  ŁKS FANATIX (gość) (wl)

  wspaniale, że masz wzrok, jednak gorzej z logicznym myśleniem, widzę... czy twój komentarz ma jakikolwiek sens ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?

  wiadomo jakie relacje są pomiedzy RTS a pzpn (gość)

  Co innego łks+PO+pzpn+policja...
  najlepsza frajerska koalicja
  Jak wam nie wstyd żule!?

  ŁKS FANATIX (gość)

  wracaj chłopie do Podgoricy - to jedna z najcieplejszych stolic europejskich i nie śmierdzi tak lisami na stadionie...