Co Cię może zabić? Śmiertelne dawki produktów codziennego spożycia [GALERIA]

Popularne produkty, które spożywamy codziennie, w odpowiednio dużych dawkach mogą stać się niezwykle niebezpieczne. Sprawdźcie, jaka dawka cukru, kawy, a nawet... owoców czy wody - może doprowadzić do śmierci. Podane wartości dotyczą spożycia danego produktu "na raz".

Redaktor

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

25.11.2018, 15:12

twój stary pijany ide sie zabić

17.11.2018, 15:00

To chyba jakas prowokacja

03.08.2018, 09:31

jak Rosjanie nie chcieli kupować naszej żywności bo niezdrowa to kiedyś było wielkie halo a jak widać w żywności u nas sama chemia nawet parówki z odpadów w rzeżni.

01.08.2018, 00:40

ku.... serio?? czy ktoś dał hajs na tak gówniany i nie potrzebny artykuł?? zaraz pobijecie rekord niechęci

29.07.2018, 09:27

Cześć 2 !Patryk to członek i boss zorganizowanej grupy przestępczej narkotykowej skazywany kilka krotnie ,głowne oskarżenie było 2005 r w sądzie w Katowicach i poszedł na układ . Pionki są zwykłymi pachołkami które za smyczki i kase tańczycie jak wam zagra boss a póżniej będzie płacz i rozpacz i zgrzytanie zebami bo trzeba odje*** wyrok. A boss dzisiaj zmienia fury jak rękawiczki a o was zapomną pionki . Wiele tematów było o tym bossie Patryku z Krakowa z ul Chmieleniec i wiele rzeczy się działo .Dużo nieruchomości ma i dzisiaj pokazuje innym że się zaręczył myślałem że z chłopcem bo przecież uprawiał seks homoseksualny w wieżieniu i po wyjściu z wieżienia nie pomijając oskarżenia o gwałt jeszcze ,a tu chce pokazać wszystkim że ma dziewczynę , miał dziewczynę piękną z klasą panią Patrycję Krz******* to była klasa lecz zobaczyła że woli chłopców i dała sobie spokój ,wiedziała że to boss i czekała jak był wieżieniu nawet jej rodzina 2009 r zaprosiła go na wigilię jak otrzymał przepustkę z wieżienia z Ruszczy . Cieszy się że nie pjdzie jak na razie 36 latek do wieżienia bo inni idą to mu dało chwilową przewagę . Zareczony jak widać z dziunią i do tego młodą i głupią i do tego z dzieckiem znalazł by pomogło to odbudować jego autorytet . Niestety to tylko gra jego aktorska to dobry aktor

29.07.2018, 09:24

Część 1 mojego komentarza ! Mnie może zabić bandyta tylko bo napisałam o nim komentarze !!! Oraz opisałam tu ze Krzeszowic lalunie panią Urszule M**ch** oraz jej córkę Wiki która zadała się z tym recydywistą i myśli że będzie żyła w luksusach jego a nie zwracając uwagi ile osób skrzywdził oraz że to członek zorganizowanej grupy przestępczej narkotykowej oraz gwałciciel i do tego gej !Ten 36 latek skazany prawomocnym wyrokiem sądu w Katowicach 2005 r .,należy pamiętać że to konfident .Wszystko co posiada zarobił na zbrodniach .Kim jest ? To Patryk Fran*******k który skończył w czerwcu 36 lat . Ma nieruchomości w Tychy os Niepodległości tu 2 pok mieszkanie ,w Krakowie tu apartament 72 m2 na 3 piętrze oraz garaż pod apartamentem + piękna bryka na ul Chmieleniec oraz mieszkanie w Nowa Huta os Sportowe tu 2 pok koło szkoły .

28.07.2018, 08:48

Najpierw trzeba te ilosci zmiescic a potem opowiadC pierdoly typu te produkty moga cie zabic

27.07.2018, 20:17

Co za pierdoły. Po 30 kg marchwi zabije choćby przez ilość. Żołądek pęknie...

27.07.2018, 07:42

Jedzcie, niektórzy dalej gówniane żarcie z "maka"Smacznego!

27.07.2018, 07:36

Uważasz że gdzie indziej jest inaczej?

26.07.2018, 16:35

Co dziennie kupujemy produkty artykuły spożywcze ,które są szkodliwe dla zdrowia naszpikowane związkami chemicznymi !! producenci żywności oszukują ludzi za wszelką cenę ! A rząd w Polsce nic z tym nie robi !