Mińscy policjanci zatrzymali 18-latka, który grożąc pobiciem, wyłudzał pieniądze od kilka lat młodszego kolegi. Piotr W., notowany i karany za pobicia, tym razem szukał ofiary jak najsłabszej i najbardziej ...

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Mińscy policjanci zatrzymali 18-latka, który grożąc pobiciem, wyłudzał pieniądze od kilka lat młodszego kolegi.

Piotr W., notowany i karany za pobicia, tym razem szukał ofiary jak najsłabszej i najbardziej bezbronnej. Padło na nastolatka z pobliskiego osiedla. Piotr W. systematycznie zastraszał i znęcał się psychicznie nad chłopcem. Przerażony nastolatek w ciągu kilku tygodni przekazał dręczycielowi kilka tysięcy złotych. Wynosił też drogocenne przedmioty z mieszkania. Bał się powiedzieć o kłopocie rodzicom.

Sprawa wydała się dzięki kryminalnym z komendy w Mińsku. Prokurator przedstawił Piotrowi W. zarzut wymuszenia rozbójniczego, zmuszania do określonego zachowania i kradzieży. Na rozprawę zaczeka w areszcie. Nieprędko wyjdzie na wolność: grozi mu nawet do 10 lat więzienia. Dręczony nastolatek trafi pod opiekę psychologa.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!