Budowlani Łódź zagrają z Arką Gdynią

Master Pharm Budowlani Łódź rozegrają w sobotę, o godzinie 16:00 mecz z Lechią Gdańsk. Rozgrywki odbędą się na stadionie SMS przy ulicy Milionowej.
 Łukasz Kasprzak

„Serdecznie zapraszamy kibiców na nasz mecz, bo ma on charakter historyczny. To ostatni mecz sezonu w Łodzi i ostatni mecz na gościnnym obiekcie SMS przy ul. Milionowej. Kończy się budowa stadionu miejskiego przy al. Unii, na który pewnie się przeprowadzimy, ale na razie nic jeszcze o tym oficjalnie nie wiemy. Jest jeszcze czas na przeprowadzkę” - mówił prezes Budowlanych SA Krzysztof Serafin.

Trener Budowlanych Łódź nie zdradza szczegółów planu dotyczącego składu zawodników :

„W rugby nie ma meczów o nic, każdy jest o coś, na przykład o honor. Mam plan personalny na sobotni mecz z Lechią i następny z Arką w fazie zasadniczej. Od postawy zawodników w tym meczu zależy powołanie do podstawowego składu na finał. Głównie musi o to powalczyć Temo Sokhadze, bo ostatnio nie zachwyca. Jak nie wróci do dawnej dyspozycji, zastąpi go Maciej Orłowski” - mówił trener łódzkiej drużyny Przemysław Szyburski.

Budowlani Łódź rozegrali w finale ekstraligi już pięć meczów z Arką. Trzykrotnie wygrał zespół z Gdyni, łodzianie – dwa razy. Trenerem łódzkiej drużyny był wtedy dyrektor sportowy klubu, Mirosław Żórawski.

  • Polska Dziennik Łódzki
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum oraz Politykę Prywatności.

Jeśli uważasz, że któryś z komentarzy łamie regulamin, to wyślij nam link do tego artykułu na pomoc@naszemiasto.pl

Wybrane dla Ciebie

Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:
Więcej na temat:

Powiązane