Budowlani Łódź - Tauron Dąbrowa Górnicza 3:2

dk, dem
Budowlani Łódź - Tauron Dąbrowa Górnicza
Budowlani Łódź - Tauron Dąbrowa Górnicza Maciej Stanik
Budowlani Łódź pokonali Tauron Dąbrowa Górnicza 3:2. Łódzkie siatkarki wygrały poniedziałkowe spotkanie po pięciu setach. Pierwszy set wygranej jednak nie zapowiadał.

Pierwszy set w Atlas Arenie siatkarki Budowlanych przegrały do 15. Drugi był lepszy, jednak też zakończył się porażką 23:25. Dwa następne sety do łodzianek.

W trzeciej partii po ponadpółgodzinnej walce Budowlani wygrali 26:24. Ta wygrana podniosła morale łodzianek. W kolejnym secie też wygrały 25:23.

Piąty set: łodzianki prowadziły już 13:9. Było nerwowo, bo za moment Budowlani prowadzili tylko 14:12. Następna akcja tego meczu przyniosła nam punkt. Budowlanli wygrali 15:12 i cały mecz 3:2.

Budowlani zagrają w pierwszej rundzie play-off z Atomem Treflem Sopot.