Budowlani Łódź - Atom Trefl Sopot 3:0 [ZDJĘCIA]

dem
Budowlani Łódź - Atom Trefl Sopot
Budowlani Łódź - Atom Trefl Sopot Łukasz Kasprzak
Mecz Budowlani Łódź - Atom Trefl Sopot rozegrany w sobotę w Atlas Arenie zakończył się wynikiem 3:0. Pokonanie przeciwniczek zajęło łódzkim siatkarkom tylko 61 minut!

Siatkarki Budowlanych Łódź nie zawodzą. W dziewiątej kolejce Orlen Ligi pokonały w Atlas Arenie Atom Trefl Sopot. Mecz trwał tylko 61 minut, a w żadnym z setów drużyna gości nie osiągnęła nawet 18 punktów. Mecz obserwowało znów ponad 2 tys. widzów - dokładnie 2.050.

MVP spotkania została Pavla Vincourova.

Początek meczu, jak to już tradycyjnie jest w przypadku Budowlanych należał do gości. Siatkarki z Sopotu prowadziły 3:1. Ale od tego momentu dwukrotnie Sylwia Pycia, Julia Twardowska i Martyba Grajber zdobyły cztery punkty z rzędu. Julia Twardowska popisała się asem serwisowym. Atom jeszcze się poderwał, wyrównał stan meczu na 6:6, ale znów nastąpiła seria punktów podopiecznych trenera Błażeja Krzyształowicza. Siedem kolejnych punktów dało prowadzenie 13:6. Cztery punkty z rzędu, trzy po asach serwisowych zdobyła Kaja Grobelna. Taka zawodniczka to skarb.

Drugi set - przegrywamy 3:5, by za chwilę prowadzić 8:5. Do końca seta niespodzianek nie było. Trzeci set - zmiana na początku. Oglądamy koncert Budowlanych. Łodzianki wychodzą na prowadzenie 5:0. Do końca utrzymuje się bezpieczna przewaga i zwycięstwo 3:0 staje się faktem. Gratulacje.

Budowlani serdecznie dziękują Klubowi Sportowemu Czarne Stopy za świetne choreografie wykonywane na parkiecie w przerwach między setami oraz za pomoc przy zbiórca pieniędzy na zakup Szlachetnej Paczki!

11 grudnia zbliża się wielkimi krokami. Tego dnia odbędzie się spotkanie, w którym Chemik Police podejmować będzie Budowlanych Łódź. Ależ będą emocje.

Budowlani Łódź - Atom Trefl Sopot 3:0 (25:14, 25:14, 25:17)