Bogusław Linda wrócił do "miasta meneli" i promuje [WIDEO]

Bogusław Linda, grający Władysława Strzemińskiego w „Powidokach” Andrzeja Wajdy, wystąpił w spocie promującym dobiegającą końca inwestycję Muzeum Sztuki w Łodzi. Reklama nakręcona przez Opus Film i wyreżyserowana przez Piotra Szczepańskiego jest od wtorku emitowana w największych polskich stacjach telewizyjnych oraz na kanałach VOD.

W spocie obok Bogusława Lindy zagrały także inne gwiazdy – dzieła z kolekcji Muzeum: rzeźba Sosnowskiej „Wejście – Ursus”, „Rozmowa mebli” Massona, „Kompozycja architektoniczna 12C” Strzemińskiego i instalacja-neon Bonvicini „NOT FOR YOU”. W kulminacyjnym momencie Linda w znaczący sposób wchodzi w interakcję z pracą Bonvicini – zasłaniając zawarte w niej przeczenie, odkrywa prosty przekaz: FOR YOU.

Spot współtworzy akcję promocyjną związaną z rewitalizacją infrastruktury muzeum. Dzięki przebudowie ms1 już wkrótce będzie mogło pokazywać sztukę na zupełnie nowe, bardzie inkluzyjne sposoby.

Inwestycja umożliwi korzystanie m.in. z oferty nowoczesnej, specjalistycznej biblioteki, posiadającej unikatowe zbiory oraz rozszerzonego programu edukacyjnego. Nowa przestrzeń działu edukacji została od początku zaprojektowana przy udziale zespołu edukatorów, co jest działaniem unikatowym na skalę Polski.

Spot promuje efekty przeprowadzonej rewitalizacji infrastruktury Muzeum w ramach projektu „Rewitalizacja infrastruktury Muzeum Sztuki w Łodzi – Gdańska 43”

Wideo

AG

  • Polska Dziennik Łódzki
Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

03.12.2018, 21:07

CO to za sztuka ten cały syf.

03.12.2018, 20:14

Do Torunia wypad tam będziecie będziecie prawdziwie kochać Polskie PIsowskie trole

03.12.2018, 17:23

nie dla miasta lewych

03.12.2018, 16:35

To zła kobieta była

03.12.2018, 13:42

kodomici, LGBTy, lewacy, platfusy, do tego Gajos i Hanna Z. - taka gmina

03.12.2018, 13:40

niedawno Gajos, teraz Linda, miasto meneli.......

02.12.2018, 21:21

Nieaktualne - teraz to miasto multikulti - tak dobrzejsza zmiana

02.12.2018, 20:51

Brykaj stąd wszo parch....ta.
Ła\\\\jzo ekranowa.TU nie ma dla ciebie lu....ju miejsca.

02.12.2018, 15:34

Do jedgo wypowiedzi dotyczacej Łodzi podchodzę z dystansem, choć uważam, ze taka wypowiedź jest po prostu oznaką ignorancji i niskiej kultury osobistej. Będąc osobą publiczną wypowiadając się w taki sposób o mieście w którym sie przebywa (jednoczesnie grając w filmie dotyczacym jednego z najbardziej znanych ŁÓDZKICH artystów awangardowych). Mnie osobiście od Pana Lindy bardziej zraziło to w jaki sposób wypowiadał się o zmarłym Wajdzie i to w jaki sposób odnosi się do współpracowników na planie.

A Łodzianie i tak w.wiekszosci.śmieją sie z całej tej aferki ;p
https://youtu.be/BjzSkd67Reo

02.12.2018, 14:45

Bogusław Linda,Andrzeja Wajdy oraz inni Pluli na Łódź jadem Więc reklama prezentowana jest miernej jakości . A Łódzka filmówka wydała tylu operatorów filmowych , aktorów itd. Więc Łódź albo jest za blisko warszawy albo jest inny powód o którym nie można oficjalnie mówić .

02.12.2018, 11:38

Brawo Boguś, dobra ocena miasta. Wiadomo, że nie miał na myśli wszystkich mieszkańców. Ci bardziej inteligentni powinni odczytać ten przekaz. Mieszkam w Łodzi i popieram tę opinię. Miasto zaściankowe, pełne galerii handlowych i banków bez żadnej wizji rozwoju. Takie są fakty.

02.12.2018, 00:56

Dlaczego bierzecie w cudzysłów stwierdzenie miasto meneli? Przecież to fakt i słowa są prawdziwe! To miasto menelem stoi! A Linda dostał propozycję i kasę i reklamę robi. Każdy by to wykorzystał, bo pewnie kasa ładna.

01.12.2018, 23:10

jesnka od urodzenia..65 lat..pijaczek i cham ,obraza mieszkancow..ale..skoro miasto meneli,to….menel przyjechal do meneli..brawo panie l....

01.12.2018, 18:58

Jestem Łodzianinem od urodzenia, ale wypominanie za każdym razem "miasto meneli" robi się dla mnie poprostu żałosne.

01.12.2018, 18:32

bili ty lepiej popatrz na swoją wiochę ilu tam jest meneli i oszustów a o Łodzi się nie wypowiadaj gdyż poprzez twój post widać że jesteś zwykłym kmiotkiem tęskniącym za mieszkaniem w wielkim mieście a brak wykształcenia i wiedzy na temat osób z Łodzi powoduje to że piszesz bzdury .

01.12.2018, 18:28

panie Linda pana wcześniejsza wypowiedź na temat Łodzi i zgeneralizowanie problemu tzw. meneli oraz tym samym obrażenie całej reszty mieszkańców Łodzi jest nie tylko nie do przyjęcia ale nawet nie do zaakceptowania przez ludzi przyzwoitych mieszkających w tym mieście i dlatego też uważam pana osobiście za człowieka bez honoru i jakiejkolwiek ogłady towarzyskiej i kindersztuby . Uważam też że skoro nie padły żadne przeprosiny z pana strony pod adresem mieszkańców Łodzi to nie powinien pan pojawiać się w naszym mieście nawet pod pretekstem zarobienia pieniędzy poprzez udział w reklamie a tym bardziej po tym jak poczuł się pan " urażony " zachowaniem niektórych osób . Jest pan zwykłym śmieciem bez czci i grama kultury a zarabiać pieniądze może pan np. w Pierdziszewie lub Kołomyji reklamując piwo albo usługi jako genialny inseminator . Może byki panu jakoś wybaczą chamstwo , my mieszkańcy Łodzi NIE ! NIE ! i jeszcze raz NIE !

01.12.2018, 18:12

Miasto meneli i oszustki bankowej