Jarosław Bieniuk zagrał w drużynie ME

Jarosław Bieniuk zagrał w drużynie ME. (© fot. Paweł Łacheta)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Piłkarze Młodej Ekstraklasy Widzewa wzięli przykład z pierwszego zespołu i także pokonali (1:0) Koronę Kielce. To pierwsze zwycięstwo łodzian w tych rozgrywkach.

Mecz rozegrano na głównym boisku przy al. Piłsudskiego. W zespole młodych widzewiaków wystąpiło trzech zawodników pierwszej drużyny: Przemysław Oziębała, Ben Radhia i najstarszy z kadry Jarosław Bieniuk. Niedawny kapitan wyraźnie nie należy do ulubieńców nowego trenera Andrzeja Kretka.

Pozostali widzewiacy trenowali przed południem. Po spotkaniu w Kielcach (wygranym 2:1) nikt nie narzeka na poważniejsze urazy.

Widzew ME - Korona ME 1:0 (1:0)

Gol: 1:0 - Zwoliński (30).

Widzew ME: Kaniecki - Zawadzki, Bieniuk, Kursa, Bartkowski - Radhia (46, Bergiel, 90, Polit), Radowicz, Zwoliński (60, Wlazło), D. Ceglarz (75, Rzędzicki) - Kowalczyk (46, Oziębała), Serwaciński.

Czytaj także

  Komentarze (3)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  MW (gość)

  haha napisał:

  Szkoda mi cie bieniuk ,ale cóż na widzewie tak dymają .Murzyn zrobił murzyn może odejść


  Przynajmniej mu zapłacili za wykonaną pracę a nie tak jak w PSS;sie

  haha (gość)

  Szkoda mi cie bieniuk ,ale cóż na widzewie tak dymają .Murzyn zrobił murzyn może odejść