Bieg w kasku w Łodzi, w którym startowały dziewczyny odbył się na terenie parków 3-go Maja. Zawody są częścią akcji „Dziewczyny na politechniki!”, zachęcającej do wybierania przez kobiety studiów na kierunkach technicznych.

Bieg odbył się w sobotę, 16 kwietnia, w Parku 3 Maja. Maturzystki wystartowały w białych kaskach, pozostali uczestnicy - w żółtych. Wszyscy mieli do pokonania dystans 1 km. Najszybsze zawodniczki otrzymały nagrody rzeczowe. Wręczano je w dwóch kategoriach: licealistki oraz studentki.

Akcja jest częścią kampanii "Dziewczyny na politechniki", której celem jest zachęcenie uczennic szkół ponadgimnazjalnych do wyboru kierunków technicznych. Finał kampanii odbędzie się 26 kwietnia w ramach Ogólnopolskiego Dnia Otwartego Tylko Dla Dziewczyn.


Studia

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!