Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

To nie jest książka o kilogramach, choć wokół nich się obraca. Jednak to, co ważne, dzieje się poza nimi. Pani Baleronowa właśnie to odkrywa. I decyduje, w którą stronę pójść.Coraz bardziej jest "ponad" to, co nieistotne.

Książka dla jednych będzie zabawną opowieścią o perypetiach młodej kobiety na diecie, dla innych - historią wewnętrznej przemiany i odkryciem potencjału, który tkwi w każdym z nas.
Wszyscy chcemy schudnąć, ale kto opisze męki towarzyszące diecie? Kto powie wprost jakim wysiłkiem okupiony jest każdy gram zgubionej wagi? Anna Ślęzak podjęła wyzwanie i oto przed nami 68 dni odchudzania w przezabawnym literackim dzienniku, historii pewnej diety.

Baleronowa ponad wagą stanowi summę doświadczeń autorki, której blog opisujący dietetyczne perypetie stał się prawdziwym hitem w sieci. Nic dziwnego, bo gdy tyć i chudnąć każdy potrafi, nie wiele jest osób potrafiących przekuć swoją historię w prawdziwą bombę humoru, wdzięku i literackiej finezji. Książka Anny Ślęzak to świetne antidotum na znój ćwiczeń i trud diet. Wszak nie od dziś wiadomo, że mięśnie brzucha najlepiej ćwiczy śmiech. W historii Baleronowej wiele czytelniczek odnajdzie siebie.

Anna Ślęzak, Baleronowa ponad wagą, Wydawnictwo Nowy Świat, cena 29, 90 zł.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!