Awans MKS Zduńska Wola przypieczętowany [FOTO]

Lech Kulma
W ostatnim meczu klasy A MKS Zduńska Wola potwierdził swoją supremację nad kolejnym przeciwnikiem i pokonał 4:1 Tęczę Brodnie.

Chociaż początek meczu nie był sprzyjający dla gospodarzy bo w 12 minucie zawodnik MKSu Radosław Badowski ujrzał drugą żółtą kartkę, co skutkowało tym że sędzia pokazał czerwony kartonik i od tego momentu MKS grał w osłabieniu . Ale jak przystało na lidera zawodnicy gospodarzy tym faktem się nie załamali i już w 28 minucie Grzegorz Królewiak strzelił gola drużynie przyjezdnej. W drugiej połowie swoją klasę pokazał Dawid Kępniak , który to strzelił dwie bramki w tym jedną z rzutu karnego a bramkarz gości ujrzał czerwony kartonik i opuścił boisko. Nadmienić trzeba że to był 35 gol Kępniaka w sezonie 2014/15.
W końcówce meczu czwartego gola dla gospodarzy zdobył Filip Jaszczak , utalentowany junior MKS. Między słupkami bramki stanął doświadczony bramkarz Konrad Kulma wychowanek MKSu.
Po rozegranym meczu starosta zduńskowolski pan Wojciech Rychlik wręczył drużynie puchar i okolicznościowe statuetki za awans do V ligi.

MKS Zduńska Wola - Tęcza Brodnia 4:1 (1:0)
Bramki: Królewiak, Kęmniak x2, Jaszczak- Urbaniak.

SKŁAD MKS Zduńska Wola : Konrad Kulma - Mateusz Witczak, Łukasz Jendrychowski, Bartosz Niziołek, Karol Kosecki, Łukasz Rakowski, Kajetan Tomczyk, Grzegorz Królewiak, Filip Jaszczak, Radosław Badowski, Dawid Kępniak, Szymon Ratajczyk, Piotr Tomczyk, Marcin Piotrowski, Marek Witczak, Robert Kozłowski.
Trenerzy : Romuald Solarek i Tomasz Ziółkowski

Tęcza Brodnia: Mariusz Malinowski - Tomasz Starzyński,Tomasz Plisiecki, Łukasz Mielczarek, Bartłomiej Pronin, Mariusz Szymczyk, Arkadiusz Waga, Krzysztof Kosek ,Maciej Jakubczak, Jarosław Filipczak, Marcin Woźniak, Jacek Kacperski, Grzegorz Plisiecki, Adrian Urbaniak, Damian Królak.