Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Traktorzysta skręcając w lewo wymusił pierwszeństwo na kierowcy vento. Maszyna wpadał do rowu przygniatając kierowcę. Policjanci z Augustowa badają okoliczności wypadku.

25 sierpnia, tuż przed godzina 8 na krajowej drodze numer 61 niedaleko Augustowa doszło to wypadku drogowego. 55-letni kierowca ciągnika Ursus jadąc od strony Bargłowa Kościelnego chciał skręcić w lewo w kierunku jednej z posesji. Mężczyzna zjechał na przeciwny pas drogi wymuszając pierwszeństwo jadącemu z przeciwka volkswagenowi. Pojazdy zderzyły się na środku jezdni i traktor wpadł do przydrożnego rowu. Jego kierowca wypadł z kabiny i został przygnieciony tylnym kołem. Vento w wyniku silnego uderzenia obróciło o 360 stopni. Jego kierowca wyszedł z wypadku bez szwanku.

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!