Konkurs na rezydentów Art_Inkubatora poznamy już w kwietniu. Art_Inkubator w Łodzi oferuje zwycięzcom 10 podwójnych biur, dwie pracownie i cztery galerie, a dodatkowo sale konferencyjne, pracownie artystyczne, przestrzenie do coworkingu oraz platforma usług elektronicznych.

Maciej Trzebeński, dyrektor naczelny Art_Inkubatora, podkreśla, że rezydenci otrzymają pomoc na starcie funkcjonowania firmy. W poniedziałek UMŁ poinformował, że do konkursu wpłynęły 64 wnioski, a do 1 kwietnia trwać będzie ich ocena formalna. Kolejnym krokiem będzie ocena merytoryczna.

Prezydent Zdanowska wizytowała budowę Art_Inkubatora [ZDJĘCIA]Grzegorz Gawlik, rzecznik prasowy UMŁ mówi, że w drugiej połowie kwietnia poznamy nazwiska rezydentów. Art_Inkubator może zaoferować stałe miejsce dla 27 firm, a dodatkowo objąć wsparciem wielu rezydentów, którzy będą pracować w przestrzeniach wspólnych.

Współpraca w przestrzeni Art_Inkubatora to: zero kosztów (gdy rezydent nie korzysta z przestrzeni podstawowej), 100 zł (za współdzielone biuro), 200 zł (za całe biuro lub pracownię) i 300 zł (za galerię).

Art_Inkubator w Łodzi: ruszył konkurs na wynajem powierzchni

Urząd miasta

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!